تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

ورکشاپ رایگان مدیریت راه اندازی، تبلیغات و بازاریابی کافه

قطعا شما هم کافه ها و مغازه هایی را دیده اید، که غذا یا قهوه یا محصول خوشمزه و با کیفیت به شما و دیگر مشتریانشان تحویل میدهند ولی هیچوقت تعداد مشتریان زیادی ندارند و بعد از گذشت یک سال مجبور میشوند کافه خود را جمع کنند و یا به شغل دیگه ای کوچ کنند. این افراد در شغل ها و سال های دیگر نیز همین اتفاق برایشان میفتد و دلیلش نیز عدم علم کسب و کار هستش. امروزه کافه و کافه داری از پر سودترین شغل های ایران و دنیا هستش و زیاد شدن تعداد کافه ها و قهوه فروشی ها نیز نشان دهنده این موضوع می باشد. ولی یکنفر که متخصص باریستایی و بارتندری هستش، اصلا دلیل نمیشه که بتواند یک کافه پردزآمد و پر مشتری داشته باشد. چه برسه به اینکه بتواند چندین شعبه دیگر نیز در سراسر کشور باز کند.

ورکشاپ رایگان

از این رو ما در آکادمی کافی پارس یک ورکشاپ رایگان برای مدیریت راه اندازی، تبلیغات و بازاریابی کافه تدارک دیده ایم که شرکت در این ورکشاپ برای تمامی افرادی که قصد راه اندازی کافه خود را دارند واجب میباشد. مبلغ این ورکشاپ 13 میلیون تومان میباشد که برای هنرجویان فعلی و قبلی و دارندگان کارت پشتیبانی و گارانتی کافی پارس رایگان میباشد.

موضوعات ورکشاپ

در این ورکشاپ در مورد بیزینس مدل، تبلیغات و بازاریابی کافه و هرآنچه که برای راه اندازی یک کافه پرفروش واجب میباشد صحبت خواهد شد.

این ورکشاپ در تاریخ 17 شهریور ماه 1402 (جمعه) ساعت 11 در شرکت مرکزی کافی پارس برگزار میگردد. ظرفیت این ورکشاپ خیلی محدود میباشد و الویت با افرادی هستش که زودتر ثبت نام کنند. برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید.

ثبت نام در ورکشاپ

جناب آقای حسام معینی

09962028030

جناب آقای حسن فروزان

09202775857

آدرس محل ورکشاپ : تهران- یوسف آباد- ابتدای فتحی شقاقی- روبروی نان ماندگار- پلاک 25- واحد یک- شرکت مرکزی کافی پارس

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

کیک هویج
مقالات

آموزش تهیه کیک هویج

کیک هویج یکی از پرطرفدارترین کیک‌هاست که با دستورهای مختلفی تهیه می‌شود. بسیاری از اعضای خانواده، به‌ویژه خانم‌های خانه‌دار، علاقه زیادی به پخت کیک و

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (تا 18 خرداد تمدید شد)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام