کرج : 09202775857/ تهران : 09962028030

فروشگاه زنجیره‌ای قهوه

ورکشاپ رایگان مدیریت راه اندازی، تبلیغات و بازاریابی کافه

قطعا شما هم کافه ها و مغازه هایی را دیده اید، که غذا یا قهوه یا محصول خوشمزه و با کیفیت به شما و دیگر مشتریانشان تحویل میدهند ولی هیچوقت تعداد مشتریان زیادی ندارند و بعد از گذشت یک سال مجبور میشوند کافه خود را جمع کنند و یا به شغل دیگه ای کوچ کنند. این افراد در شغل ها و سال های دیگر نیز همین اتفاق برایشان میفتد و دلیلش نیز عدم علم کسب و کار هستش. امروزه کافه و کافه داری از پر سودترین شغل های ایران و دنیا هستش و زیاد شدن تعداد کافه ها و قهوه فروشی ها نیز نشان دهنده این موضوع می باشد. ولی یکنفر که متخصص باریستایی و بارتندری هستش، اصلا دلیل نمیشه که بتواند یک کافه پردزآمد و پر مشتری داشته باشد. چه برسه به اینکه بتواند چندین شعبه دیگر نیز در سراسر کشور باز کند.

ورکشاپ رایگان

از این رو ما در آکادمی کافی پارس یک ورکشاپ رایگان برای مدیریت راه اندازی، تبلیغات و بازاریابی کافه تدارک دیده ایم که شرکت در این ورکشاپ برای تمامی افرادی که قصد راه اندازی کافه خود را دارند واجب میباشد. مبلغ این ورکشاپ 13 میلیون تومان میباشد که برای هنرجویان فعلی و قبلی و دارندگان کارت پشتیبانی و گارانتی کافی پارس رایگان میباشد.

موضوعات ورکشاپ

در این ورکشاپ در مورد بیزینس مدل، تبلیغات و بازاریابی کافه و هرآنچه که برای راه اندازی یک کافه پرفروش واجب میباشد صحبت خواهد شد.

این ورکشاپ در تاریخ 17 شهریور ماه 1402 (جمعه) ساعت 11 در شرکت مرکزی کافی پارس برگزار میگردد. ظرفیت این ورکشاپ خیلی محدود میباشد و الویت با افرادی هستش که زودتر ثبت نام کنند. برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید.

ثبت نام در ورکشاپ

جناب آقای حسام معینی

09962028030

جناب آقای حسن فروزان

09202775857

آدرس محل ورکشاپ : تهران- یوسف آباد- ابتدای فتحی شقاقی- روبروی نان ماندگار- پلاک 25- واحد یک- شرکت مرکزی کافی پارس

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

آموزش قهوه مازاگران
مقالات

آموزش قهوه مازاگران

“مازاگران” که به عنوان اولین آیس کافه جهان شناخته می‌شود، یک نوشیدنی سرد الجزایری است. نسخه اصلی این نوشیدنی شامل دو شات اسپرسو به همراه

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند