تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

مدرک باریستایی کافی پارس

مدرک باریستایی کافی پارس به عنوان یک گواهینامه حرفه‌ای در زمینه هنر و تخصص در تهیه و ارائه نوشیدنی‌های قهوه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حین دوره باریستایی، هنرجویان مفاهیم مختلفی از جمله نوشیدنی‌های قهوه، تجهیزات باریستا، تکنیک‌های استخراج، نگهداری تجهیزات و هنر لته آرت و انواع آموزش های مرتبط با باریستایی را یاد می‌گیرند.

در طول دوره آموزش باریستا، شرکت‌کنندگان علاوه بر آموزش های تئوری، تمرینات عملی نیز انجام می‌دهند تا مهارت‌های لازم برای تهیه قهوه با کیفیت و ارائه خدمات بهتر به مشتریان را بیاموزند. 

مدرک بین المللی آموزش باریستایی

آکادمی کافی‌پارس بعد از اینکه دوره آموزشی هنرجو به پایان برسد، یک مدرک فنی‌وحرفه‌ای و مدرک بین المللی کافی پارس که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای است را به او خواهد داد. این مدرک به صورت دوزبانه است که همچنین، مدرک ارائه شده توسط مجموعه پارس‌کافی از معتبرترین مدرک‌های جهانی است و در تمامی کشورها کاربرد دارد.

کافی پارس با شماره ثبت 80649 زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کل کشور فعالیت می کند، همین باعث شده کافی پارس یک آموزشگاه معتبر و حرفه ای باشد تا هنرجویان بتوانند به راحتی به آن اعتماد کنند. مدرکی که کافی پارس برای هنرجویان در نظر گرفته است  مزایای بسیار زیادی برای عزیزانی که در دوره های آموزش باریستا و بارتندر شرکت می کنند دارد.

 

مزایای مدرک باریستا کافی پارس چیست؟

امتیاز مهاجرت آسان

مهاجرت با مدرک باریستایی می‌تواند یک امکان مثبت برای افراد باشد که تمایل به کار در صنعت قهوه در کشورهای دیگر دارند. افرادی که قصد مهاجرت کاری دارند بایستی یک مدرک باریستایی در این زمینه دریافت نمایند. دریافت مدرک باریستایی کافی پارس تنها با گذراندن دوره‌های باریستایی و بارتندری امکان‌پذیر است.

اگر شما مدرک بین‌المللی داشته باشید، با ثبت‌نام در سامانه‌های یافتن کار در کشورهای خارج می‌توانید جاب‌آفر دریافت کرده و به راحتی مهاجرت کنید. این مدرک به شما کمک می‌کند تا کشورهای خارجی تحت‌تاثیر قرار گرفته و پیشنهاد کاری خود را برای شما ارسال نمایند. این پیشنهاد کاری، مهاجرت شما را بسیار آسان‌تر خواهد کرد. کشورهای بسیاری مثل کانادا، اروپا، استرالیا و آلمان دارای سازمان‌های اعتبارسنجی مدارک هستند تا نیروهای کاری حرفه‌ای و ماهر را جذب نمایند. 

کار باریستایی به گونه‌ای است که شما با یکبار گذراندن دوره آموزش باریستایی و دریافت مدرک باریستایی کافی پارس می‌توانید به صورت تضمینی در جای جای دنیا، کاری را پیدا کنید. برای این شغل، کشورهای خارجی بسیاری هستند که مشتاق استخدام نیروهای ماهر در این صنعت هستند. برخی از بهترین مقاصد مهاجرت کاری به شرح زیر هستند:

  • ایتالیا
  • ایالات متحده آمریکا
  • اسپانیا
  • کانادا
  • استرالیا
دریافت پروانه کسب و راه اندازی کافی شاپ

آیا به دنبال راهی هستید تا یک کافی شاپ موفق با پروانه کسب معتبر راه‌اندازی کنید؟ کلید این مورد در دستان مدرک باریستای کافی پارس است و با این مدرک می توانید در عالی ترین راه قدم بگذارید و به جمع کافه داران بپیوندید.

با مدرک باریستایی و بین المللی کافی پارس می توانید به راحتی پروانه کسب و مجور های لازم را برای راه اندازی کافی شاپ دریافت کنید و در بهترین حالت موجود در مسیر موفقیت بین کافه داران قدم بردارید.

مدرک باریستایی کافی پارس نشان دهنده تخصص و مهارت شما در علم باریستایی و صنعت قهوه است که نشان می دهد شما علم راه اندازیی و مدیریت کافه را دارا هستید.

دریافت وام 100 الی 200 میلیون تومانی راه اندازی کافی شاپ

تمامی بانک‌های کشور برای وام‌دهی به عنوان پشتیبانی از کارآفرینی و خود اشتغالی، مبالغ وامی به ارزش 100 تا 200 میلیون تومان با شرایط متنوع اعلام می‌کنند و علاوه بر مدارک معتبری که بانک از شما درخواست می کند یک گواهی و مدرک معتبر نیز مبنی بر اینکه شما توانایی راه اندازی و مدیریت کافی شاپ دارید از شما درخواست می شود، شما می توانید به راحتی مدرک باریستایی کافی پارس را ارائه دهید که موجب سهولت در امر دریافت وام می شود و به راحتی می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

نظرات هنرجویان کافی پارس

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (تا 18 خرداد تمدید شد)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام