تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

مزیای کافی پارس

مزایای کافی پارس نسبت به دیگر آموزشگاه ها

سلام میخوایم درباره مزایای کافی پارس و تفاوت آکادمی قهوه پارس با دیگر آموزشگاه ها باهاتون صحبت کنیم

آکادمی کافی پارس، با نام تجاری “قهوه پارس”، به عنوان معتبرترین آموزشگاه باریستایی و بارتندری در ایران شناخته می‌شود. این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با شماره ثبت 80649 فعالیت می‌کند. ارزش آموزشگاه قهوه پارس این است که تاکیدی بر ارتقاء استانداردهای آموزشی دارد، در حالی که بسیاری از آموزشگاه‌های دیگر در این زمینه مدرکی دال بر وجود آموزش‌های معتبر و نظارت سازمانی ندارند.

آموزشگاه قهوه پارس به تمامی هنرجویان خود مدرک “کافی پارس”، مدرک سازمان فنی حرفه‌ای و مدرک دانشگاه “GRS Group” انگلیس را اختصاص می‌دهد. این مدارک دو زبانه و بین‌المللی هستند و دارای مزایای چشمگیری می‌باشند. از جمله مزیت‌های این مدرک‌ها می‌توان به امکان اقدام به دریافت پروانه کسب و کار در زمینه کافه‌خانه‌ها اشاره کرد. علاوه بر این، تمامی بانک‌های کشور برای وام‌دهی به عنوان پشتیبانی از کارآفرینی و خود اشتغالی، مبالغ وامی به ارزش 100 تا 200 میلیون تومان با شرایط متنوع اعلام می‌کنند.

مدرک کافی پارس

مزیت بعدی این مدارک، دو زبانه بودن آن‌است که در تمامی کشورها مورد تایید و پذیرش قرار می‌گیرند. اگر قصد مهاجرت داشته باشید، این مدارک به شما کمک می‌کنند تا مسائل مربوط به مهاجرت خود را با سهولت بیشتری حل و فصل کنید. به طور کلی، این مدارک مزایای بسیاری دارند که اهمیت آن‌ها را در اینجا بیان کردیم.

این معناست که هر دوره آموزشی تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که هنرجو تمامی سرفصل‌ها را فرا گیرد. هنرجو به صورت سرفصل به سرفصل، تایید و امضا می‌کند و سپس به سرفصل بعدی می‌پردازد. در این راه، هیچ هزینه اضافی از هنرجو دریافت نمی‌شود. این ویژگی منحصر به فرد، در آموزشگاه‌های دیگر به این اندازه تضمینی نمی‌باشد.

مزایای کافی پارس

مزایای دوره آموزشی

مزیت بعدی، برگزاری کلاس‌های نیمه خصوصی با شهریه عمومی است. این به این معناست که کلاس‌های آموزشی کافی پارس با حداکثر تعداد سه هنرجو برگزار می‌شود. این اقدام به ارتقاء کیفیت آموزش و افزایش اثربخشی یادگیری بدون هیچ گونه محدودیتی برای هنرجو منجر می‌شود. این شیوه به هنرجو امکان می‌دهد تا پرسش‌های خود را بپرسد و با استفاده از تجهیزات و وسایل حرفه‌ای به تمرین بپردازد. این در مقابل آموزشگاه‌های دیگر که به منظور کسب سود بیشتر، کلاس‌های گروهی با تعداد بیشتری هنرجو برگزار می‌کنند، قرار دارد. در این کلاس‌ها، شخصیت‌ها و طرز فکرهای مختلفی در یک کلاس حضور دارند که ممکن است اثربخشی یادگیری را کاهش دهد.

مزیت بعدی، انتخاب زمان و روز کلاس توسط هنرجوان است. کافی پارس همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کند و هنرجوان می‌توانند با توجه به شرایط خود، بهترین زمان برای شرکت در دوره‌های آموزشی را انتخاب کنند. افرادی که در حالت شاغلی هستند، دانش‌آموختگان، دانشجویان و …، می‌توانند حتی پس از ساعت‌های اداری و حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه، در ساعاتی که برای آن‌ها مناسب است، دوره‌های آموزشی را بگذرانند. این امکان به هنرجوان ارائه می‌شود تا با تطابق بهتری با زمان‌بندی خود، در دوره‌های آموزشی شرکت کنند. این امر به ویژه برای افرادی که در زمینه‌های مختلف اشتغال دارند، اهمیت دارد.

تضمین معرفی به بازارکار

مزیت بعدی آکادمی کافی پارس، تضمین معرفی به بازار کار است که از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این آموزشگاه می‌باشد. تمامی کافه‌ها و رستوران‌های معتبر ایران نیروی کار خود را از جمله باریستا، بارتندر، ویتر، و … از افرادی که دوره‌های آموزشی کافی پارس را با توجه به نیاز بازار کار گذرانده‌اند، تامین می‌کنند. این به این معناست که تمامی هنرجویانی که به دلیل توانایی‌های حرفه‌ای خود در کلاس‌های کافی پارس ثبت‌نام کرده‌اند، توسط خود کافی پارس به بازار کار معرفی شده و با شرایط و حقوق بهتری استخدام می‌شوند.

مزایای کارت گارانتی کافی پارس

مزیت بعدی کارت گارانتی و پشتیبانی 5 ساله کافی پارس است. برای تمامی هنرجویان، یک کارت پشتیبانی 5 ساله با مزایای ویژه صادر می‌شود که از جمله مزیت‌های آن عبارت است از:

  • 5 سال کلاس‌های رفع اشکال رایگان
  • 5 سال شرکت در ورکشاپ‌های تخصصی باریستایی و بارتندری به صورت رایگان
  • شرکت در تورهای بازدید از کارخانجات رستری ایران به صورت رایگان
  • 5 سال استفاده از مشاوره‌های راه‌اندازی، مدیریت، تبلیغات و بازاریابی کافه به صورت رایگان

این مزایا باعث می‌شود که ارتباط هنرجو با کافی پارس برای مدت طولانی‌تری ادامه داشته باشد و علم و مهارت‌های هنرجو را به‌روز نگه دارد. هیچ آموزشگاهی همچنین سرویسی به هنرجویان خود ارائه نمی‌دهد.

مزیای کافی پارس

مزیت دوره های باریستایی و بارتندری

مزیت بعدی، شروع سریع دوره‌های آموزشی است. با توجه به نیمه خصوصی بودن کلاس‌های کافی پارس، هنرجو می‌تواند بلافاصله پس از ثبت‌نام شروع به یادگیری کند و نیازی به صبر کردن برای تکمیل ظرفیت کلاس و موارد مشابه ندارد. این مزیت به هنرجو امکان می‌دهد تا بدون هیچ انتظاری، دوره‌های آموزشی خود را شروع کند. در مقابل، بسیاری از آموزشگاه‌ها به علت برگزاری کلاس‌های گروهی با ظرفیت بالا، به هنرجوان امکان شروع سریع تر دوره‌ها را نمی‌دهند و ممکن است مشکلاتی مانند تاخیر در برگزاری کلاس‌ها را تجربه کنند.

مزایای تجهیزات کافی پارس

مزیت بعدی کافی پارس، تجهیزات حرفه‌ای و کاملی است که به هنرجوان امکان می‌دهد با تجهیزات مختلف کار کرده و تجربه‌های گوناگونی را انجام دهند. این امکان به هنرجوان فرصتی می‌دهد تا تا زمان ورود به بازار کار، با وسایل و تجهیزات مختلف آشنا شوند تا وقتی وارد بازار کار شوند، با تجهیزات جدید و عجیب روبرو نشوند. در آکادمی کافی پارس، حداقل 3 ماشین اسپرسو صنعتی و تمامی تجهیزات دیگر مانند گرایندرها، آسیاب‌ها، بلندرها، شیکرها، اسکیل و … به وفور موجود است و تمامی هنرجوان با این تجهیزات کار کرده و تجربه کسب می‌کنند. این موضوع به آنها اعتماد به نفس وارد شدن به بازار کار را می‌دهد و از هدر رفتن وقت و پول جلوگیری می‌کند.

مشاوره حرفه ای در راه‌اندازی و مدیریت کافه

مزیت بعدی، ارائه مشاوره در زمینه راه‌اندازی و مدیریت کافه است. بسیاری از هنرجوها با هدف راه‌اندازی یک کافه با درآمد بالا به دوره‌های آموزشی ثبت‌نام می‌کنند. اما نکته مهم این است که موفقیت کافه و کسب و کار شما به تخصص حرفه‌ای شما در این زمینه ارتباطی ندارد. شما هر چقدر هم باریستا یا بارتندر حرفه‌ای باشید، اگر علم کافه‌داری و مدیریت کسب و کار را نداشته باشید، می‌توانید به صورت زیادی با مشکلات مواجه شوید و حتی ورشکست شوید. کافی پارس تنها آموزشگاهی است که خودش کافه‌های زنجیره‌ای و کارخانه‌های رستری قهوه دارد. با توجه به تجربه و موفقیت‌های خود، این آموزشگاه به هنرجوان خود مشاوره‌های بسیار حیاتی از جمله راه‌اندازی کافه، خرید تجهیزات، انتخاب مکان کافه، تامین مواد اولیه، استخدام پرسنل، تبلیغات و بازاریابی و … را ارائه می‌دهد. این موضوع به شما کمک می‌کند تا موفقیت بهتری در کسب و کار خود داشته باشید. هیچ آموزشگاهی در ایران با تجربه‌های مشابه و شرایط واقعی بازار کار را تجربه نکرده و از این رو به هنرجوان خود تجربه‌های معتبری ارائه نمی‌دهد.

با این توصیفات کامل و تفصیلی، آموزشگاه کافی پارس به هنرجوان خود فرصتی بی‌نظیر برای یادگیری و شروع یک مسیر حرفه‌ای در عرصه قهوه‌سازی و کسب و کار کافه فراهم می‌کند.

دیگر مزایای کافی پارس

مزیت بعدی آکادمی کافی پارس امکان کارآموزی برای هنرجویان است. پس از پایان دوره آموزشی، هنرجویان می‌توانند به عنوان کارآموز و کارورز در خود آکادمی کافی پارس مشغول به کار شوند و تجربه حرفه‌ای تری در زمینه قهوه‌سازی کسب کنند. این تجربه امکان بهبود مهارت‌های شغلی آنها و افزایش اعتماد به نفس را فراهم می‌کند.

یک مزیت دیگر از آکادمی کافی پارس، وجود خوابگاه‌های طرف قرارداد است. با توجه به شمار هنرجویانی که از شهرستان‌های مختلف برای شرکت در دوره‌های آموزشی آکادمی کافی پارس به تهران می‌آیند، این آموزشگاه برای آقایان و خانم‌هایی که از شهرستان می‌آیند، خوابگاه‌هایی را طراحی و مدیریت می‌کند تا مشکلات اسکان و اقامت برای آنها را حل کند.

مزیت بسیار مهم دیگری که برای آکادمی کافی پارس ذکر کردید، این است که خود آموزشگاه به عنوان بازرگان و واردکننده دان قهوه از کشورهای دسته اول تولید کننده عمل می‌کند. این موضوع به هنرجویان این آموزشگاه این امکان را می‌دهد که با محصولات با کیفیت و استاندارد از نمایندگی‌های کافی پارس کسب و کار کافه‌های زنجیره‌ای را آغاز کنند. این نمایندگی‌ها باعث می‌شوند که هنرجوها تجربه کار عملی و کسب درآمد از کافه‌های زنجیره‌ای داشته باشند و بازار کار متفاوتی را تجربه کنند.

همچنین آموزشگاه کافی پارس از بزرگترین کارخانه رستری و برشته کاری قهوه در ایران به نام قهوه پارس بهره می‌برد. این کارخانه تولید کننده قهوه با کیفیت بالاست و محصولات آن توسط کافه‌ها و قهوه‌فروشی‌های مختلف در ایران استفاده می‌شوند. این وجود کارخانه به هنرجوها این امکان را می‌دهد که تجربه کار در یک محیط تولید قهوه را نیز تجربه کنند. این تجربه‌ها و آموزش‌های عملی به آنها اطلاعات عمیقی در زمینه قهوه‌سازی و کسب و کار قهوه می‌دهد که تا به حال هیچ آموزشگاه دیگری در ایران نتوانسته است ارائه دهد.

جمع بندی مزایای کافی پارس

جمع بندی کنیم : متقاضیان دوره های آموزشی باریستایی و بارتندری و آموزش های مرتبط به کافه به طور کلی با 3 هدف اصلی تو این دوره ها ثبت نام میکنند. دسته اول افرادی که برای بازار کار و راه اندازی کافه ثبت نام میکنند (یعنی میخوان به عنوان باریستا در کافه ای مشغول به کار شوند یا به عنوان کارفرما کافه خودشون رو راه اندازی کنند.). دسته دوم افرادی هستند که قصد مهاجرت دارند و میخوان وارد بازار این کار در کشورهای دیگه شوند. دسته سوم افرادی هستند که صرفا علاقمند به این هنر هستند و میخواهند برای خودشون و خانوادشون آیتم های مختلف رو سرو کنند. اگر جزو دسته سوم هستید و صرفا به این هنر علاقه دارید، هرجایی دوست دارید ثبت نام کنید و خیلی مهم نیست. ولی اگر جزو دسته دوم و سوم هستید و هدف های بلند مدتو مهم دارید به هیچ عنوان به غیر ازآکادمی کافی پارس هیچ جارو رو برای آموزش انتخاب نکنید. چون وقتتون میره، پولتون میره و مجدد برای آموزش دوباره باید تو کلاس های کافی پارس ثبت نام کنید. مخصوصا شهرستانی های عزیز صرفا به دلیل دوری راه آموزشگاه اشتباه تو شهر خودتون انتخاب نکنید. اگر میخواهید وارد بازار کار بشید یا کافه خودتون رو راه اندازی کنید 4 الی 5 روز وقت بزارید و تشریف بیارید تو یک آموزشگاه واقعی دوره ببینید که بتونید آینده خودتون رو بسازید و تجربه بدی از آموزش نداشته باشید.

مزیت هایی که گفتیم بخش کوچیکی از تفاوت های آکادمی کافی پارس با دیگر آموزشگاه ها بودش و بیشتر از این تو یک ویدئو نمیگنجه و پیشنهاد میکنیم دونه به دونه موارد قبلی رو با هر آموزشگاه دیگه ای مقایسه و بررسی کنید.

به امید دیدار تو بهترین و معتبرترین آموزشگاه قهوه ایران میبینیمتون.

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

نژاد های اصلی قهوه
مقالات

نژاد های اصلی قهوه

قهوه عربیکا و قهوه روبوستا نژاد های اصلی قهوه هستند هر یک از این دو گونه، ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند که در زیر

ادامه مطلب
اکسسوری‌ های باریستا
مقالات

اکسسوری‌ های باریستا و کافه

اکسسوری‌ های باریستا به مجموعه‌ای از ابزارها و وسایلی اطلاق می‌شود که برای تهیه و سرو قهوه به کار می‌روند.اکسسوری‌ های باریستا به او کمک

ادامه مطلب
فواید قهوه
آموزش‌ها

فواید قهوه چیست؟

قهوه، از گذشته‌های دور تا به امروز جزء محبوب‌ترین نوشیدنی‌های جهان است که به دلایل متعددی مورد توجه افراد قرار گرفته است. علاوه بر طعمی

ادامه مطلب
زیرگونه‌های قهوه
مقالات

منظور از زیرگونه‌های قهوه چیست؟

زیرگونه‌های قهوه تنوع زیادی در دنیای قهوه ایجاد کرده‌اند و هر کدام با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، تجربیات متفاوتی را برای علاقه‌مندان به قهوه فراهم می‌کنند.

ادامه مطلب
تفاوت لاته و کاپوچینو
مقالات

تفاوت لاته و کاپوچینو

لاته و کاپوچینو دو نوع محبوب قهوه هستند که هر کدام با ترکیب‌های مختلفی از قهوه اسپرسو و شیر تهیه می‌شوند. با این حال، این

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (از 1 الی 12 مرداد ماه )

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام