تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

خدمات بارتندری مجالس شما
خدمات بارتندری مجالس شما
خدمات بارتندری مجالس شما

تیم مجرب کافی پارس 0 تا 100 خدمات بارتندری و نوشیدنی های مجالس و مهمانی ها و ایونت ها و… شما را با بهترین کیفیت انجام میدهد. پس اگر میخواهید یک مجلس شیک تر، خوشمزه تر، باکلاس تر، رنگی تر و… داشته باشید و هر نوشیدنی تلخی که دارید را برایتان شیرین تر و جذاب تر کنیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. (ویدئو زیر را با دقت ببینید!)

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

درخواست مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد نمائید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

خدمات بارتندری مجالس شامل ارائه خدمات مرتبط با تهیه و ارائه نوشیدنی‌ها و خدمات پذیرایی در رویدادها و مراسم مختلف می‌شود. این خدمات عموماً توسط بارتندرها یا تیم ‌های بارتندری ارائه می‌شود و هدفشان ارائه تجربه‌ای خاص و لذت‌بخش برای مهمانان است. از این رو آکادمی کافی پارس به منظور بهتر برگذار شدن مراسم، مجالس و تشریفات شما خدمات برگذاری را به نحو احسن ارائه میدهد.

تیم خدمات بارتندری کافی پارس از افراد آموزش دیده استفاده می کند که این افراد از میان بهترین بارتندران و برگذارکنندگان مجالس انتخاب شده اند تا بهترین تجربه را برای مهمانی ها و مجالس رقم بزنند.

خدماتی که کافی پارس در خدمات بارتندری ارائه میدهد شامل موارد زیر است:

تهیه و میکس نوشیدنی‌ها در خدمات بارتندری

بارتندران آموزش دیده کافی پارس مسئول تهیه نوشیدنی‌های مختلف اعم از موکتل‌ها، آبمیوه ها،اسموتی و سایر نوشیدنی‌های غیر الکلی هستند. آن‌ها با استفاده از تخصص و تجربه خود، نوشیدنی‌هایی را تهیه می‌کنند که به سلیقه و نیاز مهمانان پاسخگو باشند به اصطلاح وظیفه بارتندر این است که مهمان ها از مجلسی که در آن حضور دارند لذت کافی را ببرند و با تهیه نوشیدنی های بارتندری به آنها انرژی عالی دهد. عموما بارتندران آکادمی کافی پارس بهترین خاطرات طعمی را در مجالس و جشن ها برای مهمانان به جای می گذارند.

مشاوره در انتخاب منو جشن در خدمات بارتندری

بارتندران آموزش دیده کافی پارس در خدمات بارتندری می‌توانند با توجه به نیاز مشتریان، منوی نوشیدنی‌هایی را طراحی کنند که بهترین تجربه را برای مهمانان فراهم کند. آن‌ها در انتخاب نوشیدنی‌ها، ترکیبات، و سبک خدمات پذیرایی مشاوره دهند تا با هنر خود و منویی که طراحی کرده اند موجب برگذاری جشن و مهمانی در بهترین حال خود شود. طراحی منو جزو اموری است که هر بارتندری قادر به انجام آن نیست و تیم خدمات بارتندری کافی پارس با توجه به تجربه و تخصص در طراحی منو کافه ها و جشن ها روز به روز در این امر حرفه ای تر شده و به سلیقه مشتریان و صاحبان مهمانی نزدیک تر خواهند شد.

ارائه نوشیدنی‌های شخصی‌سازی شده

 بارتندرها می‌توانند به درخواست مشتریان نوشیدنی‌هایی با طعم و خصوصیات خاص تهیه کنند. این شامل نوشیدنی‌های با نام خاص، طعم‌های دلخواه و سایر ویژگی‌های شخصی است. این مورد را هم تیم تخصصی خدمات بارتندری کافی پارس در برگذاری جشن ها نسبت به سلیقه مشتری و مهمانان وی یک نوع طیف خاص از آبمیوه ها و طعم ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد. به طور مثال اگر در جشنی درخواست نوشیدنی استوایی شود، بارتندر فقط نوشیدنی استوایی سرو می کند و از آبمیوه ها و میکس هایی که مشتری سفارش کرده است بهترین میکس ها  را تهیه می کند.

خدمات ارائه شده با شکوه

بارتندرها معمولاً در ارائه خدمات با شکوه و حرفه‌ای برای مهمانان مهارت دارند. این شامل تزئین و تزئین ظروف نوشیدنی، استفاده از ظروف و لوازم جذاب و خدمات دهی با لباس‌های حرفه‌ای است .تیم خدمات بارتندری کافی پارس علاوه بر ارائه نوشیدنی های جذاب و عالی برای هنرجویان، لوازم سرو و تم مهمانی را نیز تعیین و تزئین می کنند تا یک تجربه عالی بصری نیز برای مهمان ها ایجاد کنند

مدیریت بار و خدمات پذیرایی در خدمات بارتندری

بارتندران مسئول مدیریت بار و ارائه خدمات پذیرایی به مهمانان هستند. این شامل سرو نوشیدنی‌ها، تهیه و ارائه آجیل، میوه، و سایر خوراکی‌های کوچک است. در واقع بارتندران تیم خدمات بارتندری موجوی موارد پذیرایی از مهمان ها را چک کرده و در صورت نیاز آنرا شارژ میکنند.

مدیریت مهمانی و تاثیر نوشیدنی بر مهمان ها

کافی پارس با بهره گیری از افراد آنالیزور در مهمانی تاثیر نوشیدنی بر مهمانی ها را بررسی می کنند و هدبار درخواست می کنند تا نوع نوشیدنی ها را به کدام سمت ببرد به طور مثال ممکن است اکثر افراد از نوشیدنی های شیرین لذت ببرند، فاز نوشیدنی ها به همان سمت میرود.

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 50% تخفیف (15 تا 27 اسفند ماه)

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام