تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

مهاجرت با آموزش باریستا و آموزش کافی شاپ

مهاجرت با آموزش باریستا امروزه برای هر باریستا که عضو مهمی در یک کافی شاپ می باشد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این فرد در کافه یا رستوران‌ها، مسئول تهیه انواع قهوه و نوشیدنی‌های سرد و گرم است. بسیاری از افراد با گذراندن دوره آموزش باریستایی و دریافت مدرکی بین المللی معتبر اقدام به مهاجرت کاری می‌کنند. مهاجرت کاری ریسک کم‌تری داشته و گزینه بهتری برای یافتن کاری پردرآمد است.

در کشورهای کانادا، اروپایی و سایر کشورهای خارجی به دلایل نبود نیروی کاری جوان در این زمینه، آنها به دنبال نیروهای ماهری برای استخدام در رستوران و یا کافه‌ها هستند. البته شرط مهاجرت باریستا و استخدام در کشورهای خارجی بستگی به مدرک ارائه شده توسط هنرجو دارد. شما بایستی دوره آموزش باریستایی را گذرانده و یک مدرک دوزبانه و بین‌المللی را دریافت نمایید. در این مقاله به روش مهاجرت به خارج از کشور و روش دریافت مدرکی معتبر خواهیم پرداخت.

مهاجرت با آموزش باریستایی

با مهاجرت با آموزش باریستا می‌توانید به برخی از کشورهای خارجی مهاجرت کرده و در آنجا مشغول به کاری شوید. کشورهای اروپا یا کانادا به دنبال نیروهای خدماتی در این زمینه هستند. با توجه به رشد روز افزون صنعت کشورهای خارجی، افزایش جمعیت و دلایلی دیگر، برخی از کشورهای خارجی در رشته‌های خاصی همچون باریستایی با کمبود نیرو مواجه می‌شوند.

این کشورها برای تامین رفاه حال مردم خود نیازمند نیروهای ماهری هستند که آنها را در هتل‌ها، رستوران‌ها و همچنین کافه‌ها استخدام نمایند. شما با نشان دادن تجربه خود به آنها و همچنین ارائه مدرکی معتبر می‌توانید نظر آنها را جلب کرده و یک شغل خوب پیدا کنید. شغل باریستایی از جمله شغل‌های پردرآمدی است که با آن می‌توانید در رفاه کامل در کشورهای اروپایی زندگی خود را آغاز نمایید. برای مهاجرت با آموزش باریستا و مدرک بین المللی بایستی در کلاس‌های مربوطه ثبت‌نام کرده و دوره تخصصی خود را در این زمینه آغاز کنید.

مهاجرت کاری به کانادا با آموزش کافی شاپ

با ارائه مدرک مهاجرت با آموزش باریستا می‌توانید در کشور زیبای کانادا کاری را در این صنعت پیدا کنید. رشته باریستایی از گذشته در این کشور مورد توجه بوده است. در واقع در کشور کانادا، بسیاری از مردم عاشقان صرف انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد در کافه‌ها هستند. برای یافتن شغل باریستایی، مدرک خود را به کافه‌های خوب در این کشور ارائه داده و یک کار عالی را پیدا نمایید.

از آنجایی که در این کشور نیروی کافی برای کار باریستایی به دلیل کاهش جمعیت جوان در آنجا وجود ندارد، آنها در هر زمان به دنبال نیروهای ماهر در این زمینه هستند. این فرصت شغلی می‌تواند یک فرصت طلایی برای شما باشد. سالانه تعداد زیادی از جوانان جویای کار در این کشور شغل مورد علاقه خود را پیدا می‌کنند. شرط اول استخدام شما در ارائه مدرک بین‌المللی باریستایی بوده که بدین منظور باید آموزش باریستایی خود را گذرانده باشید.

باریستای موفق

شرایط کلی مهاجرت کاری باریستا

افرادی که قصد مهاجرت کاری دارند بایستی یک مدرک معتبر را در این زمینه دریافت نمایند. دریافت مدرک معتبر تنها با گذراندن دوره‌های باریستایی و بارتندری امکان‌پذیر است. اگر شما مدرک بین‌المللی داشته باشید، با ثبت‌نام در سامانه‌های یافتن کار در کشورهای خارج می‌توانید جاب‌آفر دریافت کرده و به راحتی مهاجرت کنید.

این مدرک به شما کمک می‌کند تا کشورهای خارجی تحت‌تاثیر قرار گرفته و پیشنهاد کاری خود را برای شما ارسال نمایند. این پیشنهاد کاری، مهاجرت شما را بسیار آسان‌تر خواهد کرد. کشورهای بسیاری مثل کانادا، اروپا، استرالیا و آلمان دارای سازمان‌های اعتبارسنجی مدارک هستند تا نیروهای کاری حرفه‌ای و ماهر را جذب نمایند. برای دریافت مدرک در ابتدا بایستی آموزش‌های لازم را در این زمینه دریافت کنید. حرفه‌ای بودن در هر شغلی باعث می‌شود تا در خارج از کشور مورد توجه قرار بگیرید.

مدرک آموزش باریستایی کافی‌ پارس

آکادمی کافی‌پارس بعد از اینکه دوره آموزشی هنرجو به پایان برسد، یک مدرک فنی‌وحرفه‌ای به او خواهد داد. این مدرک دارای GRS انگلستان بوده و به صورت دوزبانه است. همچنین، مدرک ارائه شده توسط مجموعه کافی پارس از معتبرترین مدرک‌های جهانی است که بین‌المللی بوده و در تمامی کشورها کاربرد دارد. با این مدرک ارائه شده توسط مجموعه، می‌توانید بدون نگرانی و به راحتی در تمامی کشورهای دنیا همچون کانادا یا اروپا به شغل باریستایی مشغول به کار شوید.

مهاجرت با آموزش باریستا

همچنین، به واسطه همین مهاجرت با آموزش باریستا می‌توانید به اتحادیه کافه‌داران و یا قنادان مراجعه کنید و پروانه کسبی را برای راه‌اندازی کافه خود دریافت نمایید. در واقع با مهاجرت با آموزش باریستا قادر هستید که از این اتحادیه وام چندمیلیونی دریافت کرده و خودتان کسب‌وکاری را آغاز نمایید. مدرک باریستایی کافی‌پارس کمک می‌کند تا کارهای مربوط به مهاجرت شما سریع‌تر انجام شود. این مدرک می‌تواند کمک فراوانی به پرونده مهاجرت هنرجو نماید. همچنین، کار شما با مدرک بین‌المللی باریستای بعد از رسیدن به کشورهای خارجی تضمین شده است.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری باریستا

کار باریستایی به گونه‌ای است که شما با یکبار مهاجرت با آموزش باریستا می‌توانید به صورت تضمینی در جای جای دنیا، کاری را پیدا کنید. برای این شغل، کشورهای خارجی بسیاری هستند که مشتاق استخدام نیروهای ماهر در این صنعت هستند. برخی از بهترین مقاصد مهاجرت کاری به شرح زیر هستند:

 • ایتالیا
 • ایالات متحده آمریکا
 • اسپانیا
 • کانادا
 • استرالیا

مهاجرت با آموزش باریستا

خصوصیات مدرک بین المللی باریستا در کافی‌پارس

مهاجرت با آموزش باریستا در سال‌های اخیر افزایش یافته و این دلیل خوب بودن بازارهای شغلی باریستای است. در واقع شما با گذراندن دوره‌های آموزشی این رشته به صورت تخصصی در مجموعه پارس‌کافی می‌توانید مدرکی معتبر را دریافت کرده و اقدام به مهاجرت کاری نمایید. این مدرک کمک فراوانی به شما در هنگام مهاجرت خواهد کرد. انجام مراحل اداری برای پذیرش مهاجرت کار سختی است که با ارائه مدرک دوزبانه باریستا می‌توانید کار مهاجرت را آسان‌تر کنید. مدرکی که مجموعه کافی‌پارس ارائه می‌دهد مزایای بسیاری در مقایسه با مجموعه‌های دیگر دارد. این مزایای به شرح زیر هستند:

 • تحت نظارت سازمان فنی‌وحرفه‌ای
 • تحت نظارت وزارت کار و تعاون اجتماعی
 • امکان دریافت پروانه کسب از طریق مدرک از اتحادیه
 • دریافت وام خوداشتغال‌زایی و کارآفرینی توسط مدرک
 • مدرک بین‌المللی و دوزبانه
 • مدرک به دلیل دوزبانه و بین‌المللی بودن باعث سهولت مهاجرت کاری می‌شود.
 • با این مدرک می‌توانید در کشورهای خارجی مشغول به کار شوید.

سخن پایانی

باریستا از جمله شغل‌هایی است که در سرتاسر جهان مورد توجه بوده و بازار شغلی خوبی دارد. علاقه مردم به کافه‌گردی باعث شده تا تمامی کشورها کافه‌های بسیاری داشته باشند از این رو با کمبود نیرو مواجه گردند که این دلیل باعث جذب راحت‌تر شما در آنجا خواهد شد. مدرک دوزبانه و بین‌المللی باریستایی برای مهاجرت کاری و مراحل انجام آن، کمک زیادی می‌تواند، بکند. در واقع ارائه یک مدرک باریستایی کافی پارس باعث سهولت استخدام شما در کشورهای خارجی خواهد شد. شما با گذراندن دوره‌های آموزشی در پارس‌کافی می‌توانید دوره تخصصی باریستایی را بگذرانید و در اتمام دوره یک مدرک معتبر را دریافت کنید.

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

نژاد های اصلی قهوه
مقالات

نژاد های اصلی قهوه

قهوه عربیکا و قهوه روبوستا نژاد های اصلی قهوه هستند هر یک از این دو گونه، ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند که در زیر

ادامه مطلب
اکسسوری‌ های باریستا
مقالات

اکسسوری‌ های باریستا و کافه

اکسسوری‌ های باریستا به مجموعه‌ای از ابزارها و وسایلی اطلاق می‌شود که برای تهیه و سرو قهوه به کار می‌روند.اکسسوری‌ های باریستا به او کمک

ادامه مطلب
فواید قهوه
آموزش‌ها

فواید قهوه چیست؟

قهوه، از گذشته‌های دور تا به امروز جزء محبوب‌ترین نوشیدنی‌های جهان است که به دلایل متعددی مورد توجه افراد قرار گرفته است. علاوه بر طعمی

ادامه مطلب
زیرگونه‌های قهوه
مقالات

منظور از زیرگونه‌های قهوه چیست؟

زیرگونه‌های قهوه تنوع زیادی در دنیای قهوه ایجاد کرده‌اند و هر کدام با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، تجربیات متفاوتی را برای علاقه‌مندان به قهوه فراهم می‌کنند.

ادامه مطلب
تفاوت لاته و کاپوچینو
مقالات

تفاوت لاته و کاپوچینو

لاته و کاپوچینو دو نوع محبوب قهوه هستند که هر کدام با ترکیب‌های مختلفی از قهوه اسپرسو و شیر تهیه می‌شوند. با این حال، این

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (از 1 الی 12 مرداد ماه )

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام