تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

تهیه نوشیدنی سرد با آموزش بارتندری

تهیه نوشیدنی سرد با آموزش بارتندری

تهیه نوشیدنی سرد با آموزش بارتندری امکان ساخت انواع مزه‌ها و طعم‌های متفاوت وجود دارد. در دوره آموزش انواع نوشیدنی‌های سرد می‌توانید با مواد اولیه کم اصول ساخت یک نوشیدنی و همچنین ترکیب انواع طعم‌ها را به خوبی آموزش ببینید. آموزش انواع شیک گلاسه، شیک موز و انواع اسموتی‌ها از نوشیدنی‌هایی هستند که با آموزش بارتندری می‌توانید اقدام به تهیه آن‌ها کنید.

آموزش بارتندری و نوشیدنی‌های سرد

مهارت ساخت نوشیدنی‌های سرد جدید و طعم‌های متفاوت و مختلف را می‌توانید با آموزش بارتندری به دست بیاورید. در این آموزش یادگیری‌هایی را در رابطه با ساخت انواع نوشیدنی‌های سرد با تجهیزات ساده خواهید دید. شیک‌ها و اسمووتی‌ها و همچنین انواع کاکتیل‌ها از مهارت‌هایی هستند که در آموزش بارتندری به دست خواهید آورد. به طور کلی یک بارتندر حرفه‌ای توانایی کافی برای تهیه و تزیین انواع نوشیدنی‌های سرد کافی شاپی را دارد.

با آموزش بارتندری می‌توانید اقدام به تهیه نوشیدنی‌های کافی شاپی با کمترین تجهیزات ممکن کنید. پس از پایان این دوره مهارت‌های خاصی را در رابطه با تهیه انواع نوشیدنی‌ها و اصطلاحات مربوط به آن و نوشیدنی‌های خنک به دست می‌آورید. با این آموزش‌ها امکان پذیرایی بسیار حرفه‌ای و اصولی از میهمانان و مشتریان وجود خواهد داشت. در این دوره می‌توانید با مواد مصرفی محدود مانند چند مدل میوه یا آبمیوه، نوشیدنی‌های کاملاً جدید با طعم‌های خاص را سرو کنید.

تهیه نوشیدنی سرد با آموزش بارتندری

وظایف بارتندر در بار سرد

متصدی بار سرد در یک کافه را به اصطلاح بارتندر می‌گویند. یک شخص بارتندر می‌تواند انواع نوشیدنی‌های سرد را به صورت حرفه‌ای و با ترکیبات خاصی تهیه کند. از وظایف مهم یک بار تندر می‌توان به آشنایی او با تکنیک‌های میکس اشاره کرد. یک بار تندر باید بتواند مهارت کافی در رابطه با شناخت طعم‌ها و ترکیبات مختلف را با یکدیگر داشته باشد و توانایی چند لایه کردن نوشیدنی‌های سرد را به دست بیاورد.

از دیگر وظایف بارتندر در بار سرد می‌توان به شناخت علمی او در رابطه با انواع نوشیدنی‌های سرد و ترکیب آن‌ها اشاره کرد. آشنایی با انواع تکنیک‌های میکسولوژی و لایه‌ای کردن نوشیدنی‌ها از دیگر وظایف بارتندر است که مهارت مناسبی را در رابطه با استفاده از ابزارآلات بار سرد کافه به دست آورده است. یک بارتندر نحوه صحیح کار کردن با تجهیزات در بار سرد را به خوبی می‌داند.

ابزار‌های بارتندر در بار سرد

یک بار تندر برای تهیه انواع نوشیدنی‌های سرد نیازمند برخی از ابزار‌ها و تجهیزات ضروری و الزامی است. برخی از این ابزار‌ها مانند یخ خردکن و شیکر است. با توجه به اینکه در بار سرد انواع نوشیدنی‌ها به صورت خنک سرو می‌شود؛ بنابراین وجود یک یخ خردکن که به وسیله آن بتوان یخ‌های خرد و کوچک را در نوشیدنی‌ها استفاده کرد الزامی است.

یکی دیگر از ابزار‌های بارتندر که یک بارتندر حرفه‌ای باید از آن استفاده کند شیکر است. این ابزار برای مخلوط کردن موادی استفاده می‌شود که در داخل آن‌ها یخ وجود دارد. با تکان دادن یخ، مایعات سرد با یکدیگر مخلوط خواهند شد. در واقع شیکر یکی از مهم‌ترین ابزار مورد نیاز یک بارتندر محسوب می‌شود که در آموزش بارتندری نیز از این وسیله بسیار استفاده خواهد شد.

مهارت‌های بارتندر برای ساخت یک نوشیدنی سرد

در دوره آموزش بار سرد یا به اصطلاح بارتندینگ، اصول آموزش تهیه یک نوشیدنی سرد را یاد خواهید گرفت. در این دوره مهارت‌های شما در زمینه ترکیب طعم‌ها و استفاده از انواع تجهیزات و ابزارآلات مختلف افزایش پیدا خواهد کرد. در سطح مقدماتی به صورت عملی مهارت‌های خود را بالا می‌برید تا بتوانید به یک بار تندر حرفه‌ای تبدیل شوید. در دوره آموزش بار سرد اصول چیدمان بار استاندارد و قسمت‌های مختلف آن را آموزش می‌بینید و با شناخت درست ابزار و تجهیزات میزان مهارت خود را افزایش می‌دهید.

یک بارتندر برای ساخت یک نوشیدنی سرد نیاز است تا اصول و تکنیکال بار و شناخت متد‌های سرو نوشیدنی‌ها را بداند. مهارت لیوان‌شناسی و انواع یخ و آشنایی با اسلاید‌ها اصول اولیه طراحی نوشیدنی از مهارت‌هایی است که برای ساخت یک نوشیدنی سرد توسط یک بار تندر الزامی خواهد بود. در این دوره که به واسطه حرفه‌ای تدریس می‌شود تمام تکنیک‌های تهیه نوشیدنی‌های جذاب و خوشمزه را آموزش می‌بینید.

نوشیدنی سرد با آموزش بارتندری

بارتندری به چه دوره‌ای گفته می‌شود؟

آموزش بارتندری یکی از شیوه‌های کسب مهارت در صنعت خدمات قضایی محسوب می‌شود؛ در واقع در حال حاضر این شغل به عنوان یکی از پولسازترین و جذاب‌ترین مشاغل در دنیا شناخته می‌شود که در بسیاری از کافه‌ها و رستوران‌ها از آن استفاده خواهد شد. در صورتی که شما هم علاقمند به تهیه و سرو انواع نوشیدنی‌ها را دارید، می‌توانید در دوره بارتندری اقدام به آموزش و یادگیری کنید.

دوره بارتندری یک دوره تخصصی به شمار می‌آید و برای اینکه بتوانید به یک بارتندر حرفه‌ای تبدیل شوید نیاز است تا در آکادمی‌ها و مراکزی که اقدام به آموزش آن می‌کنند شرکت کنید. در صنعت خدمات غذایی دوره بارتندری یکی از پرطرفدارترین به شمار می‌آید و به شخص این امکان را می‌دهد تا بتواند با ترکیب انواع نوشیدنی‌ها با طعم‌های مختلف، خلاقیت خود را به چالش بکشد و طعم‌های مختلفی را بسازد.

دلیل اصلی آموزش بارتندری مهارت خاص و آموزش‌های عملی و همچنین فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی است که در آن وجود دارد. زمان یادگیری آموزش بارتندری بسیار کم و کوتاه است به همین دلیل در مدت زمان بسیار کمی می‌توان اقدام به یادگیری آن کرد و به سرعت وارد بازار کار مناسب آن شد.

آموزش بارتندری در کافی شاپ

برای اینکه بتوانید مهارت‌های خود را در این زمینه افزایش دهید و تجربه کافی را در تهیه انواع نوشیدنی‌های خنک و خوشمزه به دست بیاورید، می‌توانید در کافی شاپ‌ها نیز آموزش‌هایی را ببینید. بار سرد یکی از مهم‌ترین بخش‌های صنعت بارتندری است که در آن نوشیدنی‌های خنکی مانند کوکتل‌های یخ‌زده، آیس لته‌ها و شیک‌های یخ‌زده آموزش داده می‌شود. پس از آموزش بارتندری می‌توانید در کافی شاپ‌ها و در برخی از رستوران‌ها اقدام به فعالیت کنید و روند شغلی خود را در این زمینه هموارتر کنید.

کلام پایانی

با آموزش بارتندری می‌توان انواع نوشیدنی‌های منحصر به فرد و خاص را تهیه کرد. در واقع برنامه‌های آموزشی بسیار کامل و جامعی در این زمینه وجود دارد که به کارآموزان و دانشجویان این امکان را می‌دهد تا بتوانند به یک بارتندر حرفه‌ای و مسلط در دنیای انواع نوشیدنی‌ها وارد شوند. بارتندری یکی از مشاغل جذاب و دوست داشتنی به شمار می‌آید که علاقمندان به آن می‌توانند خلاقیت خود را نیز در این حرفه به چالش بکشند.

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

کیک هویج
مقالات

آموزش تهیه کیک هویج

کیک هویج یکی از پرطرفدارترین کیک‌هاست که با دستورهای مختلفی تهیه می‌شود. بسیاری از اعضای خانواده، به‌ویژه خانم‌های خانه‌دار، علاقه زیادی به پخت کیک و

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (1 الی 11 خرداد ماه)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام