تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

کافی‌پارس چگونه بهترین آموزشگاه باریستایی و بارتندری ایران شد؟

بهترین آموزشگاه باریستایی و بارتندری با نام آکادمی کافی‌پارس با ارائه خدماتی با مزیت‌های فراوان توانسته نظر همگان و هنرجویان بسیاری را در هر سن و جنسیتی به سوی خود جلب نماید. شعبه‌های مجموعه در دو شهر کرج و تهران وجود دارد و تجهیزات آنها کاملا تکمیل است. هنرجوها در دوره‌های آموزشی آکادمی پارس کافی قادر هستند در زمانی نامحدود و در کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی به دریافت آموزش بارتندری و باریستایی بپردازند. تضمین کار هنرجو توسط کافی‌پارس سبب شد تا آکادمی پارس‌کافی به یکی از آموزشگاه‌های معتبر در ایران تبدیل شود. مثبت بودن نظرات و رضایت هنرجویان از آکادمی، نشانه کیفیت آموزش و مزایای بسیار مجموعه دوره‌های آموزش کار در کافه است.

آیا کافی‌پارس از نظر تجهیزات مجهز است؟

مهم‌ترین موضوعی که در حرفه‌ای شدن یک هنرجو برای شروع کار باریستا نقش دارد، مجهز بودن تجهیزات و دستگاه‌های لازم برای دوره آموزش باریستایی است. هر هنرجو با مشاهده حضوری دستگاه‌ها و کار با آنها به صورت واقعی قادر است مطالب را درک کرده و یاد بگیرد. یکی از دلایلی که در آماتور بودن هنرجویی ایفای نقش می‌کند، نوع آموزش باریستایی است. تجربه کار با وسایل و تجهیزات لازم برای سرو انواع نوشیدنی گرم و سرد، باعث یادگیری کامل فرد می‌شود. آکادمی کافی‌پارس با اختلاف، از بهترین آموزشگاه‌ها در این زمینه است. برای شعبه‌های آموزشگاه پارس‌کافی تمامی آسیاب‌های صنعتی، انواع دم‌افزارهای قهوه و ماشین صنعتی اسپرسو وجود دارد.

بهترین آموزشگاه باریستایی و بارتندری

مزیت‌های مدرک کافی‌پارس

مدرک مجموعه پارس‌کافی تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای بوده و تحت نظارت وزارت کار و تعاون اجتماعی است. شماره ثبت مدرک شما به رقم 80649 خواهد بود. هنرجویانی که مدرک مجموعه را بعد اتمام دوره دریافت نمایند به راحتی می‌توانند از تسهیلات بانکی و از وام‌های خود اشتغال‌زایی استفاده نمایند. هنرجو قادر است وام 100 الی 200 میلیونی حتی بیشتر برای کارآفرینی خود از اتحادیه کافه‌داران و قنادان دریافت کند.  همچنین مدرک به صورت دوزبانه بوده و می‌تواند برای مهاجرت فرد موثر باشد.

مزایای بهترین آموزشگاه باریستایی و بارتندری

کلاس‌های آکادمی پارس‌کافی یک تفاوت اصلی با سایر آموزشگاه‌های مربوطه در این زمینه دارد. در واقع مجموعه کافی‌پارس، کلاس‌های خود را با شهریه کم به صورت نیمه خصوصی با تعداد هنرجوی 1 الی 2 نفر و نهایتا 3 نفر برگزار می‌کند. در واقع شما با پرداخت یک مبلغ بسیار مناسب قادر به شرکت در محیطی آرام و با کیفیت بسیار بالای آموزشی خواهید بود. همچنین، تعیین ساعت و روزهای شرکت در دوره آموزشی و کلاس کاملا بر عهده هنرجو و باب میل او است.

هنرجو می‌تواند با توجه به فعالیت‌های روزانه خود و یا مسائلی دیگر یک زمان و تاریخ خوب را برای شرکت در کلاس‌های آموزش باریستایی و آموزش بارتندری انتخاب نماید. در واقع این فرصت برای کسانی که شاغل هستند و فرصت کمی برای شرکت در کلاس‌های آموزشی باریستایی دارند، مزیت مهم و خوبی خواهد بود. کافی‌پارس همه روزه از ساعت 9 صبح الی 21 شب باز است از این رو هنرجوها قادر هستند در بین این ساعات، زمان مناسبی را برای شرکت در کلاس‌ها انتخاب کنند. از دیگر مزایای کلاس‌های آکادمی کافی‌پارس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نامحدود بودن زمان دوره آموزش باریستایی
 • کافی‌پارس بعد اتمام دوره آموزشی یک کارت گارانتی 5 ساله به هنرجوهای خود می‌دهد.
 • تمامی هنرجویان می‌توانند بعد اتمام دوره آموزش باریستایی، تا 5 سال از پشتیبانی حضوری و آنلاین برخوردار شوند و ایرادات و اشکالات خود را با راهنمایی رایگان مجموعه برطرف سازند.
 • هنرجویان قادر هستند به صورت رایگان در ورکشاپ‌های مدیریت، تورهای بازدید کارخانجات رستری و برشته‌کاری شرکت کنند و تجربه بیشتری در این زمینه کسب نمایند.
 • تضمینی بودن آموزش باتندری و باریستایی و سایر شغل‌های مربوط به کافه
 • کلاس‌های آکادمی کافی‌پارس به صورت نیمه خصوصی و خصوصی است.
 • 5 سال استفاده از مشاوره‌های مدریت کار، راه‌اندازی، تبلیغات برای جذب مشتری به صورت مجازی و یا از راه‌های دیگر و بازاریابی کافه به صورت رایگان

تفاوت‌های دوره آموزشی کافی‌پارس با سایر آموزشگاه‌ها

یکی از مزیت‌های آکادمی پارس‌کافی نسبت به رقبای خود، از نظر مجهز بودن تجهیزات و دستگاه‌های لازم برای دوره آموزش باریستایی و بارتندری است. در واقع برخی از تجهیزاتی که به وفور در سایر آموزشگاه‌ها دیده می‌شوند، در آکادمی پارس‌کافی وجود دارد. از نمونه تجهیزات مجموعه کافی‌پارس می‌توان به حداقل 3 ماشین اسپرسو صنعتی، گرایندرها، آسیاب‌های صنعتی، بلندرها، انواع شیکرها، اسکیل‌ها و… اشاره کرد. از سایر تفاوت‌ها و مزیت‌های آکادمی کافی‌پارس نسبت به سایر آموزشگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعداد نفرات کلاس‌ها: در کافی‌پارس کلاس‌های آموزش بارتندری و باریستایی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. در کلاس‌های دوره پارس‌کافی دیگر خبری از شلوغی و هنرجوهای زیاد نیست از این رو کیفیت آموزش بالا می‌رود. تعداد نفرات درون کلاس‌های آموزش مجموعه، 1 الی 2 نفر است؛ اما سایر آموزشگاه‌ها برای دریافت هزینه و سود بالاتر اقدام به پذیرش هنرجوهای زیاد و افزودن آنها در یک کلاس آموزشی می‌شوند. وجود هنرجوهایی با سلیقه و علایق مختلف، باورهای متفاوت، قدرت و سطح یادگیری مختلف باعث کاهش کیفیت فرآیند آموزش می‌شود.
 2. تفاوت در مدرک پایان دوره: در مجموعه کافی‌پارس در هنگام اتمام دوره آموزشی، یک مدرک معتبر تحت نظارت وزارت کار و مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای داده می‌شود. همچنین، مدرک به صورت دو زبانه و بین‌المللی بوده و مزایای بسیاری به همراه خواهد داشت.

مدرک بین المللی

 1. مشاوره‌ حرفه‌ای قبل آموزش: مزیت بعدی آکادمی کافی‌پارس در ارائه مشاوره قبل و بعد کار است. در واقع قبل از ثبت‌نام می‌توانید یک مشاوره عالی در مورد نوع دوره، ساعات، مزیت آموزش و مباحثی دیگر مشورت‌های لازم را دریافت نمایید. همچنین بعد اتمام دوره، مشاورانی هستند تا در هنگام آغاز به کار شدن هنرجو، همراه او باشند. اگر هنرجویی اقدام به راه‌اندازی کافه خود کند، می‌تواند از مشاوره‌های حرفه‌ای مجموعه برخوردار شود.
 2. پشتیبانی 5 ساله در کافی‌پارس: بعد اتمام دوره شما توسط مجموعه پارس‌کافی یک کارت گارانتی و پشتیبانی 5 ساله دریافت می‌کنید. این کارت باعث می‌شود تا شما برای 5 سال به صورت رایگان از پشتیبانی و مشاوره‌های لازم در مورد رفع اشکالات خود برخوردار شوید. برای مثال اگر هنرجویی بعد اتمام دوره با مشکلی مواجه شد می‌تواند به صورت حضوری به محل آموزش، مراجعه کرده و رفع اشکال نماید. مبحث مورد نظر به صورت کاملا رایگان به فرد آموزش داده می‌شود.
 3. تضمین کار: مجموعه پارس‌کافی برخلاف سایر آموزشگاه‌ها، کار شما را بعد اتمام دوره تضمین خواهد کرد. این مفهوم بدین معناست که شما بعد از اینکه دوره باریستایی خود را به اتمام رساندید، توسط مجموعه به کافه‌های خوب در سطح شهر تهران، کرج و سایر شهرها معرفی خواهید شد. در واقع این اطمینان را داشته باشید که بعد اتمام دوره تا 1 الی 2 ماه به صورت حتمی یک شغل خوب خواهید یافت. البته بسیاری از افراد تنها برای علاقه خود یا با هدف راه‌اندازی کافه خود در آموزش‌ها ثبت‌نام می‌کنند؛ اما اگر هنرجویی علاقه‌مند به کار در کافه باشد، می‌تواند به راحتی دوره خود را تمام کرده و بعد یک ماه آغاز به کار کند.

بهترین آموزشگاه باریستایی و بارتندری

سخن پایانی

آکادمی پارس‌کافی با سابقه طولانی مدت خود در زمینه ارائه آموزش‌های باریستایی و بارتندری توانسته هنرجویانی حرفه‌ای به جامعه باریستاها بفرستند. رضایت و نظرات مثبت هنرجویان در آکادمی نشان دهنده کیفیت آموزش‌های مجموعه است. کافی‌پارس دارای مزیت‌های رقابتی بی‌شماری است که هر فردی را مجذوب خود می‌کند. در واقع مجموعه با ارائه مدرکی دوزبانه بعد اتمام دوره، ارائه کارت گارانتی5 ساله، پشتیبانی بعد اتمام آموزش یا مشاوره قبل ثبت‌نام، ارائه تجهیزاتی مجهز و… توانسته در زمینه دوره‌های آموزش باریستایی و آموزش بارتندری در ایران یک آکادمی مطح و معروفی شود. لینک‌های شرکت در دوره‌های آموزش باتندری و باریستایی در انتهای مطالب درج شده است.

 

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

کیک هویج
مقالات

آموزش تهیه کیک هویج

کیک هویج یکی از پرطرفدارترین کیک‌هاست که با دستورهای مختلفی تهیه می‌شود. بسیاری از اعضای خانواده، به‌ویژه خانم‌های خانه‌دار، علاقه زیادی به پخت کیک و

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (تا 18 خرداد تمدید شد)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام