تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

باریستایی با مدرک

0 تا 100 دوره آموزش باریستایی با مدرک بین‌المللی

وارد شدن در بازار کار باریستایی، راه‌اندازی کافه یا استخدام در شغل باریستایی نیازمند داشتن آموزش دوره باریستایی با مدرک است. باریستا یکی از مشاغل پردرآمدی است که هر فردی در هر سنی می‌تواند آن را یاد بگیرد و به کسب درآمد بپردازد. شرکت در آموزش باریستایی و اتمام دوره و همچنین دریافت مدرک آن باعث می‌شود تا مهارت‌های فوق‌العاده‌ای را در این زمینه کسب کنید. دوره آموزش باریستایی د رکافی پارس با دستگاه و تجهیزات مجهزی و به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود.

همچنین، بعد اتمام دوره با دریافت مدرکی معتبر تحت نظارت وزارت کار و سازمان فنی و حرفه‌ای می‌توانید از مزایای بسیار آن استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نوع مدرک، بازار کار باریستایی، دوره‌های آموزشی باریستایی در کافی‌پارس و نوع دوره با ما همراه باشید.

سرفصل‌های دوره آموزش باریستایی با مدرک

در دوره آموزش باریستایی تمامی امور کار باریستا، طرز تهیه انواع نوشیدنی گرم و سرد و کار با دستگاه‌های موجود در کافه آموزش داده می‌شود. شما با اتمام دوره به یک باریستای حرفه‌ای تبدیل خواهید شد. دوره آموزشی شما تا اتمام تمامی سرفصل‌ها ادامه خواهد یافت و زمان آموزش کاملا نامحدود است. سرفصل‌های آموزش دوره باریستایی تنها شامل آشنایی شما با دستگاه‌های کافه و نژادهای انواع نوشیدنی اسپرسو و قهوه و… نیست، بلکه در طی این دوره شما با روش تبلیغات، روش منو نویسی، آموزش انتخاب لوگو و رنگ سازمانی، طراحی منو و مواردی مهم برای راه‌اندازی کافه خود آشنا می‌شوید. سرفصل‌های آموزش به شرح زیر است:

 • آشنایی با انواع دان قهوه و نژادهای آن
 • آشنایی با انواع ذائقه‌ها و سلیقه قهوه
 • یادگیری انواع کافه تیک اوی، کافه گیم، لوکال و…
 • آموزش آماده‌سازی و سرو اسپرسو، آیس اسپرسو، امریکنو، آیس امریکنو، آیس لاته و کافه لاته
 • یادگیری سرو کاپوچینو، لاته ماکیاتو، اسپرسو ماکیاتو، آفاگاتو
 • آشنایی با انواع نژادهای قهوه
 • آموزش طراحی منو، منونویسی حرفه‌ای و هزینه‌های تمام شده
 • آموزش تبلیغات و بازاریابی کافه برای جذب مشتری
 • آموزش تولید محتوای آموزشی و تبلیغاتی
 • آموزش برندینگ
 • آموزش طراحی چرخه بیزینس
 • آموزش سرو لته آرت هارت، فلت وایت و هات چاکلت
 • یادگیری سرو وایت چاکلت، هات میکس و چای ماسالا
 • آموزش آماده‌سازی انواع نوشیدنی گرم مثل قهوه و دمنوش
 • آموزش سرو قهوه دمی فرانسه، قهوه یونانی، ترک
 • آموزش تهیه قهوه نسل دوم، قهوه نسل سوم

0 تا 100 دوره آموزش باریستایی با مدرک بین‌المللی

دوره آموزشی باریستایی با مدرک بین المللی

دریافت مدرک یکی از مهم‌ترین مراحل اتمام آموزش باریستایی با مدرک بین المللی  است. در واقع داشتن مدرکی معتبر باعث پیشرفت شما در زمینه کاری خواهد شد. آکادمی کافی‌پارس، بعد اتمام دوره مدرکی معتبر تحت نظارت وزارت کار و آموزش فنی و حرفه‌ای به هنرجویان خود می‌دهد. همچنین، مدرک دوره باریستایی به صورت grc  انگلستان و دوزبانه است از این رو افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشورهای خارجی دارند، می‌توانند به راحتی با این مدرک معتبر در خارج از کشور کاری را در این زمینه یافته و آغاز به کسب درآمد نمایند. این مدارک مزایای بسیاری را به همراه دارد. یکی از مزایای آن، دریافت پروانه کسب از طریق مدرک است.

شما با مراجعه به اتحادیه کافه‌داران یا قنادان می‌توانید به دریافت پروانه کسب خود اقدام نمایید. همچنین؛ با مدرک خود قادر به استفاده از تسهیلات بانکی هستید. با این مدرک می‌توانید وام کارآفرینی یا خود اشتغال‌زایی حداقل 100 میلیون حداکثر 200 میلیون را دریافت نمایید. یکی از ویژگی‌های به خصوص مدرک دوره ویراستایی، یاری‌رسان بودن آن برای تکمیل پرونده مهاجرت است. با این مدرک می‌توانید مهاجرت کرده و به صورت تضمینی شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید.

بازار کار باریستایی چگونه است؟

تمامی کافه‌های ایران و کافه‌های کشورهای خارجی، نیازمند نیروی کار برای شغل‌های باریستا، بارتندر، متصدی کافه و یا ویتر هستند. باریستا عضو اصلی یک کافه است. در واقع باریستا می‌تواند انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را درست کرده و باعث جذب مشتری به کافه مورد نظر شود. کافی‌پارس بعد اتمام دوره، کار شما را در بازار تضمین می‌کند.

تضمین کار بدین صورت است که هنرجویانی که دوره آموزشی آنها به اتمام رسیده و کاملا تجربه کافی را برای آغاز به کار باریستایی حرفه‌ای دارند، به کافه‌های مختلف برای کار معرفی خواهند شد. مجموعه، همه هنرجویان خود را به عنوان باریستا به تمامی کافه‌های خوب در سطح شهر معرفی می‌کند. در این صورت شما بعد اتمام دوره می‌توانید در عرض یک الی دو ماه در یک کافه خوب استخدام شده و اولین حقوق خود را دریافت نمایید. سود کار باریستایی بسیار بالاست به طوری که حقوق یک ماه شما دو برابر شهریه پرداختی شما برای آموزش باریستایی خواهد بود.

باریستایی با مدرک

 

کلاس‌های آموزشی به چه صورت است؟

کلاس‌های آموزش باریستایی با مدرک در کافی‌پارس از 1 الی 2 هنرجو تشکیل می‌شود. کم بودن هنرجویان در کلاس آموزشی دلایل بسیاری دارد. یکی از دلایل مهم آن، افزایش کیفیت آموزش است. کم بودن هنرجو باعث می‌شود تا مربی بتواند به طور کامل بر روی آموزش هنرجوها نظارت کامل داشته و دقت لازم را برای آموزش آنها داشته باشد.

کم بودن هنرجو باعث می‌شود تا آنها بتوانند به راحتی از تمامی تجهیزات و دستگاه‌های کافه استفاده کنند. در واقع شما با پرداخت شهریه دوره آموزش باریستایی یک آموزش خصوصی و نیمه خصوصی خواهید داشت. کلاس‌های گروهی به دلیل سطح آموزشی و یادگیری مختلف، طرز فکرهای متفاوت، قدرت یادگیری پایین یا بالا و… کیفیت آموزش ضعیف‌تری خواهند داشت. کافی‌پارس سعی کرده تا با دریافت سودی کمتر، کلاسی باکیفیت را برای هنرجویان عزیز خود فراهم سازد تا آنها بتوانند نهایت رضایت را از کلاس‌های آموزش باریستایی کسب نمایند.

زمان شروع دوره آموزشی

کلاس‌های کافی‌پارس به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی است. نوع کلاس دوره باریستایی باعث می‌شود تا نیازی نباشد که هنرجو زمان زیادی را برای آغاز دوره و به حد نصاب رسیدن تعداد هنرجویان کلاس، صبر کند. شما بعد ثبت‌نام طی 2 الی 3 روز می‌توانید در دوره آموزش باریستایی با مدرک بین المللی شرکت کنید.

همچنین، این دوره زمانی نامحدود خواهد داشت. این بدین مفهوم است که آموزش هنرجو تا زمان یادگیری کامل سرفصل‌ها ادامه خواهد یافت. جالب است بدانید که بعد اتمام دوره برای شما یک کارت ضمانت 5 ساله داده خواهد شد. این کارت برای این است که شما در طی 5 سال اگر با مشکلی مواجه شدید به آموزشگاه مراجعه کرده و اشکال خود را برطرف کنید. برای مثال اگر هنرجویی در تهیه فوم با شیر یا روش ساخت اسپرسو و… با مشکل مواجه شد، درب آموزشگاه کافی پارس به روی او باز است تا به صورت رایگان دوباره آن مبحث را آموزش ببیند.

مدرک بین المللی

آدرس شعبه اصلی کافی‌پارس

آکادمی پارس‌کافی دارای دو شعبه اصلی در کرج و تهران است. تمامی سرفصل‌های دوره آموزشی با مدرک بین المللی، طول مدت زمان دوره و تجهیزات لازم در شعبه تهران و کرج یکسان است از این رو می‌توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی یکی از شعبه‌‌ها را برای گذراندن دوره باریستایی خود انتخاب کرده و اقدام به ثبت‌نام و شرکت در دوره آموزش باریستایی نمایید. شما می‌توانید قبل ثبت‌نام برای دوره آموزش باریستایی، مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.

سخن پایانی

هدف از دوره آموزش باریستایی با مدرک، ارائه سرفصل‌هایی برای یادگیری کامل و تسلط عالی هنرجو در تمامی امور کار باریستا است. بسیاری از افراد با هدف راه‌اندازی کافه خود، استخدام شدن در کار باریستایی و یا مهاجرت اقدام به دریافت آموزش می‌نمایند. این آموزش‌ها در کلاس‌های نیمه خصوصی با تعداد نفرات 1 الی 3 نفره برگزار می‌شود.

کافی‌پارس دارای دو شعبه در کرج و تهران است که تمامی آموزش در آنها، تجهیزات و ماشین‌های ساخت قهوه و… در هردو یکسان است. بعد ثبت‌نام، دیگر نیازی به منتظر ماندن برای تکمیل ظرفیت هنرجوهای دیگر نیست بلکه تا 2 الی 3 روز کلاس‌های آموزشی برگزار شده و هنرجوها می‌توانند به راحتی در این دوره شرکت کنند. اگر به بارتندری نیز علاقه‌مند بودید از طریق لینک زیر می‌توانید در دوره آموزشی بارتندری شرکت نمایید.

 

 

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

نژاد های اصلی قهوه
مقالات

نژاد های اصلی قهوه

قهوه عربیکا و قهوه روبوستا نژاد های اصلی قهوه هستند هر یک از این دو گونه، ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند که در زیر

ادامه مطلب
اکسسوری‌ های باریستا
مقالات

اکسسوری‌ های باریستا و کافه

اکسسوری‌ های باریستا به مجموعه‌ای از ابزارها و وسایلی اطلاق می‌شود که برای تهیه و سرو قهوه به کار می‌روند.اکسسوری‌ های باریستا به او کمک

ادامه مطلب
فواید قهوه
آموزش‌ها

فواید قهوه چیست؟

قهوه، از گذشته‌های دور تا به امروز جزء محبوب‌ترین نوشیدنی‌های جهان است که به دلایل متعددی مورد توجه افراد قرار گرفته است. علاوه بر طعمی

ادامه مطلب
زیرگونه‌های قهوه
مقالات

منظور از زیرگونه‌های قهوه چیست؟

زیرگونه‌های قهوه تنوع زیادی در دنیای قهوه ایجاد کرده‌اند و هر کدام با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، تجربیات متفاوتی را برای علاقه‌مندان به قهوه فراهم می‌کنند.

ادامه مطلب
تفاوت لاته و کاپوچینو
مقالات

تفاوت لاته و کاپوچینو

لاته و کاپوچینو دو نوع محبوب قهوه هستند که هر کدام با ترکیب‌های مختلفی از قهوه اسپرسو و شیر تهیه می‌شوند. با این حال، این

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (از 1 الی 12 مرداد ماه )

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام