تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

آموزش باریستا و بارتندر

چرا برای آموزش باریستا و بارتندر کافی‌پارس را انتخاب کنیم؟

آموزش باریستا و بارتندر دو عضو مهم در یک کافه هستند. امروزه شرایط بد اقتصادی سبب شده تا بسیاری جوانان و نوجوانان و به خصوص خانم‌ها، کاری را برای رسیدن به کسب درآمد و سودی قابل قبول پیدا نکنند. کسب درآمد برای هر خانم یا آقایی یک امر مهم برای آسایش زندگانی اوست.

باریستایی یک شغل بدون ریسک است که هر فردی در هر سنی می‌تواند با بهره‌گیری از دوره‌های آموزشی آن به کار باریستایی مشغول شود. آکادمی کافی‌پارس بهترین انتخاب برای دریافت آموزش باتندری و باریستایی است.  یکی از دلایل مهم انتخاب مجموعه، ارائه مدرک معتبر بعد اتمام دوره است. شما با دریافت مدرک خود می‌توانید حتی کافه خود را راه‌اندازی کرده یا با آن مهاجرت کنید و در کشورهای خارجی مشغول به کار شوید.

آشنایی با دوره آموزش باریستایی

باریستایی یکی از شغل‌هایی است که با یادگیری آن می‌توانید در شرایط اقتصادی حال حاظر، فعالیت خوبی داشته و کسب درآمدی عالی داشته باشید. در واقع هدف از آموزش باریستایی، تسلط کامل شما به استفاده تمامی دستگاه‌های کافه، آشنایی هنرجو با ماشین اسپرسو و سپس یادگیری کامل کار باریستایی است. شما با مشاهده آموزش‌های مربوطه می‌توانید به راحتی طرز تهیه انواع آیس لته، آیس موکا، آیس چاکلت، آیس کارامل و تمامی نوشیدنی‌های گرم را یاد بگیرید.

این آموزش‌ها اولین قدم شما برای ورود به بازار کار خواهد بود. اگر دنبال یک کاری تضمینی هستید و به دنبال کسب درآمدی عالی باشید، کافی‌پارس بهترین انتخاب برای شماست. با دریافت آموزش دوره کامل باریستایی می‌توانید در آینده یک کار بدون ریسک با سود بالا را آغاز کنید. برای رسیدن به پیشرفت کافیست قدم اول را برای مشاهده آموزش‌ها بردارید.

آموزش باریستا و بارتندر کافی‌پارس

سرفصل‌های دوره آموزشی باریستایی در کافی‌پارس

قطعا همه تاکنون به کافه رفته‌اید و انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را امتحان کردید. تمامی نوشیدنی‌های گرم و سرد در یک کافه، به دستان باریستا آماده می‌شود. باریستایی یکی از کارهای آسان در عین حال با سود بالایی است که تمامی جوانان و نوجوانان می‌توانند در این بازار کار وارد شوند. باریستایی یک شغل بدون ریسک است.

در واقع برای راه‌اندازی کافه، استخدام در شغل باریستایی و… شما ریسکی انجام نخواهید داد، بلکه با دریافت آموزش‌های لازم و کسب تجربه لازم در این زمینه قادر هستید تا شغلی با سود بالا داشته باشید. سرفصل‌های آموزش باریستایی پارس‌کافی، بسیار گسترده است. در این آموزش‌ها شما تک به تک موضوعات مربوطه به این شغل را یاد خواهید گرفت. از نمونه سرفصل‌های مهم موجود در آموزش باریستایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش 0 تا 100 آیتم‌های یک کافه
  • آشنایی با عصاره‌گیری اصولی اسپرسو، آیس لته، آیس آمریکینو و سایر نوشیدنی‌ها
  • آموزش درست کردن قهوه‌های دمی همچون ویسیکستی، کلدبرو و سایفون
  • آموزش تهیه نوشیدنی‌های گرم همچون هات‌چاکلت، وایت چاکلت و هات میکس
  • آموزش درست کردن انواع دمنوش مثل گل گاو زبان و به لیمو

هدف از شرکت در آموزش‌های باریستایی در کافی‌پارس

باریستا یکی از نیروی کارهای اصلی در یک کافه به شمار می‌رود. در واقع باریستا در یک کافه نقش اساسی و مهمی را ایفا می‌نماید. شرایط بد اقتصادی سبب شده تا بسیاری از جوانان ما، کار خوبی برای کسب درآمد نداشته باشند. یافتن کار، امری پیچیده و سختی است که بسیاری از افراد در مسیر یافتن کاری با درامد بالا و سود کافی، ناکام مانده‌اند. اگر جزئی از افرادی هستید که دنبال کار هستند بدون اینکه ریسکی را انجام دهند، دریافت آموزش باریستایی و وارد شدن در دنیای باریستاها گزینه مناسبی برای شماست.

برخی از هنرجوهای دوره آموزش باریستایی، با هدف راه‌اندازی کافه خود قدم در این دنیای جدید می‌گذارند. اگر شما هم دوست دارید یک کافه برای خود راه‌اندازی کنید بایستی در ابتدا آموزش کافی را در این زمینه دریافت نمایید. البته این آموزش صرفا برای راه‌اندازی کافه، کار در کافه یا کسب درآمد نیست بلکه بسیاری از هنرجوهای کافی‌پارس با هدف تهیه و سرو نوشیدنی‌های سرد و گرم برای عزیزان و مهمانان خود، اقدام به دریافت آموزش‌های لازم در این زمینه می‌نمایند. همچنین با این آموزش‌ها و دریافت مدرک معتبر آن، می‌توانید در کشورهای دیگر مهاجرت کرده و در کشورهای خارجی به شغل باریستایی مشغول شوید.

دوره آموزش بارتندری

بارتندری به شخصی گفته می‌شود که در کافه در زمینه ساخت انواع نوشیدنی سرد مشغول به کار است. بارتندری یکی دیگر از شغل‌های رایج و مهم برای یک کافه است که در عین حال سود بسیار بالایی دارد. اگر فردی دوره آموزش بارتندری را بگذراند، می‌تواند به راحتی با راه‌اندازی یک کافه، با سود فوق‌العاده‌ای به کسب درآمد بالایی برسد.

برای یادگیری این هنر، بایستی دوره آموزش بارتندری را به صورت کامل بگذرانید. جالب است بدانید که بارتندری در کشورهای خارجی محبوبیت فراوانی دارد به طوری‌که در قرن بیستم، کمتر از نیمی از بارتندرها از بانوان بودند. در این آموزش شما با تمامی دستگاه‌های مربوطه و روش کار با آنها آشنا خواهید شد. در این دوره، به هنرجوها تمامی آموزش انواع استایل و روش‌ها شیک ارائه می‌شود.

چرا برای آموزش باریستا و بارتندر کافی‌پارس را انتخاب کنیم؟

مزایای دوره‌های آموزش باریستا و بارتندر کافی‌پارس

شرکت در دوره‌های آموزش باریستا و بارتندر در مجموعه کافی‌پارس می‌تواند مزایای بسیاری را برای هنرجوها به همراه داشته باشد. در واقع شما بعد اتمام دوره آموزشی خود، از طریق مجموعه به انواع کافه‌های مختلف معرفی خواهید شد. البته اگر هنرجویی درخواست استخدام در یک شغل باریستایی یا بارتندری باشد، کافی‌پارس در این زمینه می‌تواند کمک‌های فراوانی به او کند. همچنین، دوره آموزش، زمان و ساعات آن نامحدود است. از دیگر مزایای کافی‌پارس می‌توان به ادامه‌دار بودن دوره آموزشی هنرجو تا پایان تمامی سرفصل‌ها اشاره کرد.

مجموعه، برای تمامی هنرجویان خود، کارت گارانتی با پنج سال اعتبار صادر می‌نماید. این کارت باعث می‌شود تا هنرجو بتواند در طی 5 سال، برای رفع اشکال خود به صورت رایگان به آموزشگاه مراجعه کرده و اشکالات خود را در زمینه سرفصل‌های باریستایی یا بارتندری رفع نماید. برای مثال اگر هنرجو در ایجاد فوم شیر مشکل داشت یا طرز تهیه یک نوشیدنی را به صورت کامل فرا نگرفت، می‌تواند بدون نگرانی به آموزش رایگان آن مبحث بپردازد.

چرا کافی‌پارس بهترین انتخاب است؟

دریافت مدرک یکی از دلایل اصلی بهترین انتخاب بودن مجموعه کافی‌پارس در زمینه دریافت آموزش باریستا و بارتندر  است. در مجموعه پارس‌کافی، بعد اتمام دوره آموزشی خود، مدرکی معتبر تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای و همچنین وزارت کار و تعاون اجتماعی دریافت خواهید کرد. هنرجویان با مدرک باریستایی یا بارتندری خود قادر هستند پروانه کسب خودشان را از اتحادیه دریافت کنند. همچنین، مدرک کافی‌پارس این امکان را به شما می‌دهد تا از تمامی تسهیلات بانکی اعم از وام خوداشتغالی و راه‌اندازی کافه استفاده کنید.

اگر قصد مهاجرت داشتید نیز جای هیچ نگرانی نیست؛ زیرا مدرک باریستایی مجموعه، دوزبانه بوده و کمک زیادی به تکمیلی پرونده مهاجرت می‌کند. البته با کمک این مدرک می‌توانید به راحتی در کشورهای خارجی همچون آلمان و… به کار مربوطه مثل آموزش باریستا و بارتندر و… مشغول شوید. مدرک نشانه تجربه کاری شماست از این رو می‌تواند یاری‌رسانی برای یافتن کار باشد.

سخن پایانی

فضای کافه می‌تواند یک فضای مفرح و سرگرم کننده برای شما باشد تا در کنار خوش بودن، به کسب درآمد بالایی نیز بپردازید. باریستایی یک شغل بی‌نظیر است که در کنار بدون ریسک بودن کار، با سود بالایی همراه است. شما با شرکت در دوره‌های آموزشی باریستایی و بارتندری قادر هستید بعد اتمام دوره وارد بازار کار شوید. البته هستند کسانی که با هدف راه‌اندازی کافه خود اقدام به شرکت در آموزش‌های تخصصی باریستایی یا بارتندری می‌نمایند. آموزش‌ باریستا و باتندر در کافی پارس، یکی از بهترین‌ انتخاب‌ها برای هر فردیست.

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

کیک هویج
مقالات

آموزش تهیه کیک هویج

کیک هویج یکی از پرطرفدارترین کیک‌هاست که با دستورهای مختلفی تهیه می‌شود. بسیاری از اعضای خانواده، به‌ویژه خانم‌های خانه‌دار، علاقه زیادی به پخت کیک و

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (تا 18 خرداد تمدید شد)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام