تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

0 تا 100 دوره بارتندری همراه با مدرک بین المللی

مسلماً همه ما به دنبال مشاغلی هستیم که علاوه‌بر درآمد بتوانیم از آن لذت ببریم و به آسانی انجامش دهیم. بارتندری و باریستایی به یکی از مشاغل محبوب تبدیل شده‌اند، چرا که علاوه‌بر درآمد خوبشان راحت و زیبا هم هستند و می‌توان از انجام دادن آنها لذت بسیاری برد؛ اما برای فعالیت در این زمینه بایستی مهارت و مدرک داشته باشید تا بتوانید در جایی مشغول به کار شوید یا حتی کافه خو را باز کنید. در کافی پارس به شما آموزش می‌دهیم چطور یک باریستای حرفه‌ای باشید و با ارائه مدرک به شما در همه جا اعتبار می‌بخشیم.

بارتندری چیست؟

قبل از هرچیز این موضوع مطرح می‌شود که بارتندری چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ درکافه‌ها به طور معمول دو متصدی یا یک متصدی با دو مهارت کار می‌کند. یکی بارتندری و دیگری باریستایی است. بارتندر به کسی می‌‌گویند که نوشیدنی های سرد سرو می‌کند. بارتندر فردیست که انواع نوشیدنی های سردی که می‌تواند در هر زمینه‌ای باشد را درست می‌کند و به مشتری تحویل می‌دهد.

این شغل به دلیل سهولت و کارکرد کاربردی که دارد بسیار محبوب است؛ اما افراد کمی هستند که به صورت جدی این حرفه را ادامه می‌دهند. از این روست که اگر خوش شانس باشید با یک مدرک معتبر می‌توانید به راحتی کار کنید.

0 تا 100 دوره بارتندری همراه با مدرک بین المللی

چرا مدرک مهم است؟

حالا که در ایران کافه‌ها جایگاه بهتری پیدا کردند به تدریج نیاز به متصدی های کافه حس می‌شود. زمانی که کافه‌داران به دنبال متصدی برای کافه خود هستند، مسلماً به دنبال کسانی‌اند که بهترین باشند. وقتی شما یک مدرک از بارتندری دارید اثبات می‌کنید که در این زمینه حرفه‌ای هستید، در آن صورت از شما استقبال شده و به هنرتان احترام گذاشته می‌شود.

یکی دیگر از این دلایل سهولت یافتن کار است. اگر مدرکی برای ارائه داشته باشید، راحت‌تر می‌توانید کار پیدا کنید تا زمانی که مجبور باشید در قالب یک کارآموز به بقیه معرفی شوید. یکی دیگر از مزیت های داشتن مدرک این است که می‌توانید مستقیماً کار خود را شروع کنید. نیازی نیست زمانی را برای کارآموزی و اثبات خود صرف کنید تا بعد از مدتی با شما قرارداد رسمی انعقاد گردد.

چرا بارتندری؟

بارتندری از باریستایی متقاضی کم‌تری دارد؛ در صورتی که در این زمینه حرفه‌ای باشید می‌توانید بسیار عالی عمل کنید. حجم باریستاها از بارتندرها کم‌تر است؛ بنابراین اگر در آموزش بارتندری شرکت کنید رقیب کم‌تری دارید و بهتر می‌توانید کار پیدا کنید. بارتندری با اینکه بسیار تخصصی است، زمانی که آن را به طور کامل آموزش ببینید مهارت‌های بسیاری خواهید داشت. همانطور که گفته شد بارتندر یک متصدی برای نوشیدنی‌های سرد است، بنابراین می‌تواند در محدوده بسیار وسیعی فعالیت کند و خدمات متنوع‌تری ارائه دهد. به این دلایل می‌توان گفت آموزش بارتندری گزینه مناسبی است.

دوره بارتندری

در دوره بارتندری آموزش می‌بینید چطور نوشیدنی های سرد را سرو کنید. از نوشیدنی های شیری گرفته تا آبمیوه های خاص و حتی یک لیوان آب مجلل، همه و همه در یک دوره آموزش بارتندری کامل به شما آموزش داده می‌‌شوند. به طور مثال شما یاد می‌گیرید علاوه‌بر درست کردن یک میلک شیک چطور آن را تزئین کنید تا مشتری شگفت‌زده شود و تبدیل شود به مشتری همیشگی شما.

0 تا 100 دوره بارتندری

مدرک بین ‌المللی در دوره بارتندری بارتندری

اشاره کردیم که داشتن مدرک برای یافتن کار بسیار مهم است؛ اما مدارک هم درجه بندی دارند. مسلماً هرچقدر که مدرک‌تان سطح بالا‌تری داشته باشد و از آموزشگاه معتبر‌تری صادر شده باشد ارزش آن بیشتر است. بارتندر و باریستای حرفه‌ای حتماً مدرکی دارد که اثبات کند می‌تواند در سطوح مختلف و در هرجایی کار کند و بهترین باشد؛ از این رو یک مدرک بین‌المللی بهترین گزینه است.

ویژگی های مدارک کافی پارس

این مدرک آنقدر معتبر است که با استفاده از آن می‌توانید به صورت رسمی از اتحادیه پروانه کسب خود را دریافت کنید. این موضوع بسیار مهم است که یک مدرک بتواند به راحتی به شما اجازه کار دهد. همچنین به واسطه این مدرک می‌توانید وام اشتغال خود را دریافت کنید؛ کما اینکه می‌توانید با استفاده از آن مسیر مهاجرت و اشتغال در این زمینه را در خارج از کشور برای خود فراهم کنید. دیگر مدرکی از این جامع‌تر؟

آموزش 0 تا 100 دوره بارتندری در کافی پارس

در ادامه بررسی خواهیم کرد دوره آموزش بارتندری و باریستا آکادمی کافی پارس چه ویژگی‌ها و مزایایی دارد که موجب می‌شود یکی از بهترین گزینه‌ها باشد؟

  • این دوره تضمین بازار کار دارد. بعد از دریافت مدرک این دوره از طرف کافی پارس به کافه‌ها معرفی می‌شوید و می‌توانید خیلی زود کار خود را شروع کنید.
  • کافی پارس از شما شهریه آموزشگاه‌های عمومی را می‌گیرد؛ اما شما در یک کلاس نیمه خصوصی شرکت می‌کنید. حدودا 3 نفر با شما هم‌کلاس خواهند بود. از این رو تسلط استاد به شما بیشتر و در نتیجه خطای شما کم‌تر خواهد شد.
  • کافی پارس یک کارت گارانتی 5 ساله دارد که خدمات بسیار خوبی ارائه می‌هد و مزایای عالی دارد.
  • رفع اشکال‌ها تا 5 سال رایگان هستند. یعنی استادان تا 5 سال بعد از آموزش شما هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید حضور دارند تا اشکالات شما را رفع کنند. آن هم به صورت کاملاً رایگان.
  • زمینه های فعالیت کافی پارس زیاد است که یکی از آنها ورک شاپ ها هستند. کسانی که در این دوره شرکت می‌کنند، می‌توانند تا 5 سال در تمامی این وورک شاپ ها به صورت رایگان شرکت کنند. وورک شاپ‌هایی که بسیار مفید و متنوع هستند، در آیتم هایی مانند مدریت کافه، راه اندازی کافه و… تا 5 سال به صورت رایگان به شما عرضه می‌شوند.
  • شما می‌توانید تا 5 سال به صورت رایگان در تورهای رستری کافی پارس شرکت کنید. این تورها 3 تا 4 مرتبه در سال برگزار می‌شوند که تا 5 سال حضور شما در آنها رایگان است.
کلام آخر

هر بارتندر حرفه‌ای یک مدرک از زمینه فعالیتش دارد. مدرکی که کمک می‌کند بهتر، سریع‌تر و آسان‌تر شناخته شود تا راحت‌تر کار پیدا کند. بارتندری از مشاغل محبوب و کم‌رقیب است که اگر در آن حرفه‌ای شوید می‌توانید به راحتی در آن مشغول شوید. مدرک بین‌المللی آکادمی کافی پارس برای شما امکاناتی دارد که نظیر آن را پیدا نمی‌کنید. آموزش بارتندری در کافه پارس بسیار جامع و کامل است، به همین دلیل بعد از گذراندن دوره آموزش بارتندری، شما به یک بارتندر حرفه‌ای تبدیل می‌شوید.

به نوشته امتیاز دهید

5/5
جدیدترین مقالات

جدید ترین مقالات کافی پارس

کیک هویج
مقالات

آموزش تهیه کیک هویج

کیک هویج یکی از پرطرفدارترین کیک‌هاست که با دستورهای مختلفی تهیه می‌شود. بسیاری از اعضای خانواده، به‌ویژه خانم‌های خانه‌دار، علاقه زیادی به پخت کیک و

ادامه مطلب

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (1 الی 11 خرداد ماه)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام