تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

نمایندگی اصفهان کافی پارس

نمایندگی اصفهان کافی پارس با مدیریت جناب آقای گمشلو در سال 1401 به کافی پارس اضافه شد و برای درسافت جدیدترین محصولات موجود در منو به این شعبه در اصفهان مراجعه کنید.

 

اصفهان، خیابان نظر شرقی، بین چهارباغ بالا و توحید، پلاک33، کافی پارس

tel:09029391249

نظرتون رو با ریاست شعب در میون بزارید

4 پاسخ

  1. من شعبه پل خواجو هم قهوه ترکشون رو خورده بودی اون شعبه بهتر بود
    هر چند این دسترسی بهتری داره و کمتر ترافیکه

  2. نصف استرس قوه خودرن اینکه تو منو قیمت نمیزنن حداقل اینجا قیمت ها شفافه و همه جا یکسانه من کارت عضویت ازشون گرفتم هر جای ایران برم ۱۰ درصد تخفیف دارم 🙂
    خیلی خارجی طورن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالری تصاویر شعبه

خرید قهوه در اصفهان

-کلانشهر اصفهان، شهری تاریخی و گردشگری در مرکز ایران می باشد و سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد به شمار می رود و در ایران به آن لقب نصف جهان را داده اند شهر اصفهان سه بار و در دوران سلطنت آل بویه، سلجوقیان و صفویان بعنوان پایتخت ایران برگزیده شد و بخصوص در زمان صفویان رونق فراوانی گرفت، بناهای متعددی در این کلانشهر زیبا وجود دارد که در یونسکو بعنوان میراث تاریخی ثبت شده اند. این شهر بخاطر داشتن معماری های باشکوه بناهایش، پل های متعدد بخاطر وجود زاینده رود، مساجد و مناره های خاصش معروف است و هر ساله تعداد زیادی گردشگر ایرانی و توریست برای تماشای منظر و بناهای قدیمی آن به اصفهان سفر می کنند.

-موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی اصفهان در مرکز فلات ایران و در دشت هایی به موازات زاینده رود قرار گرفته و نواحی کوهستانی و جلگه ای را شامل می شود. مناطق این شهر دارای ارتفاعات متفاوتی از سطح دریا هستند که همین امر اقلیم های متنوعی را پدید آورده است اصفهان شهری است که در آن می توانید فصول 4 گانه ایران را ببینید:

– بهار بهترین فصل مسافرت به اصفهان است با هوایی دل انگیز و آفتابی که شرایط مناسبی را برای گشت و گذار در شهر و بازدید از فضاهای دیدنی شهر ایجاد می کند.

-هوای بسیار گرمی در اصفهان و در فصل تابستان دیده می شود، اما توریست و گردش گرهای زیادی این فصل را برای سفر انتخاب می کنند، در تابستان به تعداد گردشگران اصفهان اضافه می گردد.

-پاییز زمانی مناسب با هوایی خنک همراه با بارش های ناگهانی ، فضای دلپذیری را ایجاد می کند تا بتوانید در خیابان های شهر قدم بزنید و لذت ببرید.

-فصل زمستان در اصفهان، سرمای هوا به اندازه ای زیاد می شود که بازدید و خرید را برای توریست ها سخت می کند، البته در زمستان برف زیادی در اصفهان وجود ندارد و بیشتر باران می بارد.

-شهر اصفهان به خاطر وجود زاینده رود و شرایط طبیعی اش، از نیمه دوم هزاره چهارم قبل از میلاد آبادی های بسیاری در آن بوجود آمد. شهر زیبای اصفهان در سال 1394 به همراه رشت بعنوان یکی از اولین شهرهای ایران و با نام یکی از شهرهای خلاق جهان از نظر نوآوری و توانمندی شهروندان در توسعه پایدار شهری در یونسکو ثبت شد.

-شهر اصفهان در زمان اشکانیان به دستور مهرداد اول پادگان هایی نظامی برای آموزش و اعزام نیروهای کمکی در اصفهان، مرو، گرگان و تیسفون بنا کرد تا شهر اصفهان را از حمله نیروهای دشمن دور نگه دارد.

-تاریخچه اصفهان:

-دیلمیان در اصفهان، در سال 319 مرداویج با سپاهی از گیلان، اصفهان را آزاد کرد و آنجا را پایتخت نامید، بهد از آن در سال 327 شهر اصفهان به دست رکن الدین دیلمی افتاد که او نیز اصفهان را بعنوان پایتخت برگزید و پس از آن اصفهان دوباره پیشرفت خود ار بازیافت و مرکز گرد هم آمدن دانشمندان و شاعران شد؛ همچنین دیوارهای قدیمی اصفهان در زمان سلطنت امیران آل بویه در قرن 10 میلادی و چهارم هجری ساخته شدند.

-دوره بدبختیان در بهار سال 442 طغرل سلجوقی شهر اصفهان را پس از یک محاصره طولانی گشود و بعد آن مظفر نیشابوری که از طرف طغرل حاکم اصفهان شده بود، اصفهان را بازسازی کرد، همچنین شهر به سرعت پیشرفت کرد و طغرل پایتخت خود را از ری به اصفهان کشید اما اوج و شکوه اصفهان در دوران ملکشاه و وزیرش خواجه نظام الملک طوسی بود بطوری که زاد و ولد دو برابر شد و بناهای بسیاری در آن ساخته شد.

-در دوره صفویان در سال 1003 شاه عباس صفوی، پایتخت سلطنت صفویه را از قزوین به شعر اصفهان انتقال داد و و این انتقال نتایج مثبتی برای این شهر داشت از جمله بنا کردن مساجد، آب انبارها، و کاروانسراهای متعدد، ایجاد راه های ارتباطی و شبکه های آبیاری، بنا نهادن شهر بازرگانی نجف آباد برای تهیه مایحتاج و آذوغه و همچنین بوجود آوردن زمین های زراعی برای پایتخت که فواید بسیاری داشت. شهر اصفهان در زمان اوج خود دارای 137 کاخ، 162 مسجد، 48 مدرسه، 273 حمام و 12 گورستان بود.

-دوره قاجاریه در اصفهان، نکته مثبت و مهم در این زمان بوجود آمدن بعضی اصناف بود که شامل صنف رنگرز، صنف چیت ساز، صنف زری بافی، صنف نساجی، صنف شیشه سازها، سنف کاغذسازها، صنف تفنگ سازی، صنف شعربافی بودند. مسعود میرزا ظل السلطان پسر ناصرالدین شاه قاجار از سال 1288 حاکم اصفهان شد و در این سال ها حکومت شهرهای فارس، کردستان، لرستان و یزد نیز به او سپرده شد. او عاشق داشتن نیروی نظامی بود و در اصفهان گروه های نظامی با لباس اسلحه تشکیل داد و از آلمانی ها برای تعلیم آنها استفاده کرد. ناصرالدین شاه با توجه به خودسری های  مسعود میرزا، وی را از تمام حاکمیت هایی که داشت بجز اصفهان بر کنار نمود.

متاسفانه در حکومت 34 ساله مسعود میرزا ظل السلطان بر اصفهان فقط ویرانی هایی زیادی بر جا گذاشت از جمله نابودی بیش از 50 اثر و بنا و باغ ایرانی و تاریخی که برای اصفهان زیبا بسیار دردناک بود.

-در دوره حکومت پهلوی در اصفهان شاهد رشد صنعت سازی و ساخت کارخانه های پارچه اصفهان معروف به منچستر ایران هستیم، همچنین کشور آلمان در ساخت بزرگترین زرادخانه اصفهان مشارکت داشت که پس از انقلاب این امر متوقف شد.

-جمهوری اسلامی و پس از آن در اصفهان در 14 مرداد 1357  شاهد اولین حکومت نظامی مدت ها پس از سال 1332 بود، پس از انقلاب شهر اصفهان 23 هزار شهید و 43000 جانباز، بیشترین شهید و ایثارگر را در جنگ ایران و عراق در کل کشور را دارا شد. از صنایع فعال در حال حاضر در تمامی استان اصفهان می توان از شرکت هایی مانند هسا، فولاد مبارکه، پالایشگاه نفت، پلی اکریل، ذوب آهن، صاایران، نفت سپاهان، شرکت نفت حی، نیروگاه برق شهید منتظری و تاسیسات هسته ای نظنز نام برد که جزو افتخارات ایرانی ها و اصفهانی ها می باشند و برای تعداد زیادی از اهالی اصفهان کار آفریده است. همچنین باید از صنعت طلا و کارخانه های طلاسازی در اصفهان نام برد و صنایع دستی متعددی که از پایه های اقتصاد اصفهان می باشند.

شهر اصفهان یا نصف جهان دارای بناهای متعدد تاریخی و زیبایی است که به موارد شاخص آن بطور مختصر می پردازیم:

-میدان نقش جهان که قبل از شاه به نام میدان شاه نامیده می شد، یکی از معروفترین و شاخص ترین مجموعه های تاریخی در ایران و جهان می باشد که هر ساله تعداد زیادی گردشگر ایرانی و توریست ها را به سمت خود می کشد. پرشکوه ترین دوران تاریخی میدان نقش جهان به دوره شاه عباس صفوی بر می گردد که با ساخت بناهایی در 4 گوشه آن متعدد و بازارها در آن باعث رونق اقتصاد برای مردم در شهر اصفهان شد. این مجموعه در بهمن 1313 در فهرست اثار ملی ایران به ثبت رسید و از اولین آثار ایرانی است که در یونسکو ثبت شد.

همانطور که گفته شد در 4 گوشه میدان نقش جهان بناهایی ساخته شده اند که به اختصار نام می بریم:

1-مسجد امام اصفهان که از مهمترین مساجد تاریخی زمان صفویان می باشد و ساختش از سال 1020 شروع شد و در قسمت جنوبی میدان قرار گرفته است، معمار این بنای برجسته علی اکبر اصفهانی می باشد.

2-عمارت عالی قاپو با زیربنایی در حدود 1800 مترمربع و 6 طبقه در قسمت غربی نقش جهان جای دارد و از ویژگی های آن می توان به تزئینات زیبا، بازتاب صدا در ورودی کاخ، تالار پذیرایی و تالار موسیقی اشاره کرد.

3-مسجد شیخ لطف الله که از زیباترین مساجد تاریخی دنیاست به دستور شاه عباس اول و برای استفاده شخصی ایشان در شرق میدان بنا شد.

4-سردر قیصریه، دروازه ورود به بازار سنتی اصفهان در ضلع شمالی میدان نقش جهان جای گرفته است، جالب است بدانید در طبقه سوم این بازار ناقاره خانه ای بوده است که اوقات روز را با صدای موسیقی اعلام می کرده اند.

5-حجره های تاریخی که دور تا دور میدان را گرفته اند و امروزه یکی از اصلی ترین مراکز فروش صنایع دستی اصفهان می باشند.

6-دو دروازه قدیمی چوگان هم در این میدان قرار دارند که یادگارگذشته و اجرای بازی چوگان در آن می باشد.

7-پل خواجو که یکی از پل های منحصر بفرد و زیبای ایران محسوب می شود که در زمان صفویه و بر روی رودخانه زاینده رود بنا شد، در سال 1310 در فهرست آثار ملی ایران قرار گرفت.

8-سی و سه پل که بعنوان یکی از پل‌های درجه اول جهان به شمار می‌رفته است و در قرن یازدهم به دستور شاه عباس صفوی توسط الله ورد خان روی زاینده رود ساخته شد.

9- کاخ چهلستون از مراکز تفریحی اصفهان است که در دوران صفوی به دستور شاه عباس اول ساخته شد و در دوران شاه عباس دوم کامل شد. باغی که در آن عمارت و استخر بزرگ به چشم می خورد، همچنین نام این کاخ در لیست آثار ملی ایران و یونسکو ثبت شده است.

10- کلیسای وانک به معنی صومعه در زمان شاه عباس دوم برای استقرار ارامنه اصفهان در محله جلفا ساخته شد، کلیسای وانک که هنوز هم مسیحیان اصفهانی به عبادت و اعمال مذهبی می پردازند از چند قسمت شامل موزه، چاپخانه، کتابخانه و موزه مردم‌ شناسی ارامنه تشکیل شده است و بناهای بسیاری دیگری نظیر منار جنبان، آتشکده تاریخی اصفهان و مکان های طبیعی زیبای دیدنی مثل باغ پرندگان، باغ گل، تونل آکواریوم و … که پیشنهاد می گردد حتی یکبار هم شده برای دیدن اصفهان زیبا به آنجا سفر کنید و تمام دیدنی های آن را از نزدیک ببینید و در تاریخ و زیبایی آن غرق شوید.

قهوه اسپرسو در اصفهان:

قهوه جزو نوشیدنی های خواستنی و محبوب همه افرادی است که حتی فقط یکبار آن را امتحان کرده باشند، چون هم خستگی را از بین می برد و هم به بدن انرژی لازم برای انجام امور روزانه را می دهد؛ شهر اصفهان با توجه به اینکه اقلیت ارامنه و مسیحی در آن زیاد هستند و مشتاق خرید قهوه در اصفهان می باشند، همچنین توریست های فراوانی که هر روزه به نصف جهان سفر می کنند و قهوه اسپرسو یکی از عادت های زندگی شان می باشد، مسلما در گوشه گوشه شهر اصفهان و اکثر خیابان ها بخصوص اطراف کلیساها می توانید کافی شاپ هایی که قهوه اسپرسو سرو می کنند را ببینید و برای خرید قهوه در اصفهان به آن مراجعه نمایید.

به جز ارامنه و خارجی ها، خود مردم اصفهان نیز علاقه خاصی به خرید قهوه در اصفهان دارند و برای نوشیدن روزانه قهوه اسپرسو به کافی شاپ کافی پارس که یکی از بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کافه در ایران می باشد مراجعه می کنند تا هم خستگی خود را بدر کنند و هم با دوستان خود لحضات خوشی را با طعم و عطر قهوه خالص اسپرسو بسازند.

خرید قهوه اسپرسو بصورت حضوری در اصفهان:

قهوه اسپرسو برای اصفهانی ها یک نوشیدنی متداول مثل چای است و در همه کافی شاپ ها پیدا می شود بخصوص جوانان تمایل زیادی به نوشیدن آن دارند و برای خرید قهوه بصورت حضوری به کافی پارس شعبه اصفهان مراجعه می نمایند و از انواع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا بهره مند می شوند؛ اگر در شهر زیبای اصفهان زندگی می کنید برای خرید قهوه در اصفهان حتما به یک فروشگاه قهوه یا کافی شاپ معتبر مانند کافی پارس مراجعه کنید تا علاده بر نوشیدن انواع قهوه اسپرسوی متنوع آن، اقدام به خرید قهوه در اصفهان بصورت قهوه خشک یا پودر قهوه نمایید تا در منزل نیز با دستگاه اسپرسوساز خانگی یا موکاپات هر روز برای خود قهوه اسپرسوی خالص بدون مواد افزودنی و با کیفیت به همراه عطر و طعم بالا لذت ببرید.

کافئین و قهوه اسپرسو در اصفهان:

قهوه اسپرسو از جمله نوشیدنی هایی است که از نظر اکثر افراد طعم آن تلخ و غیر قابل تحمل است اما اگر از خواص آن اطلاع پیدا کنند حتما برای حفظ سلامت خود روزی 3 الی 5 فنجان قهوه اسپرسوی کافی پارس را می نوشند و هر چند وقت یکبار برای خرید قهوه در اصفهان اقدام می نمایند.

قهوه اسپرسو بعلت داشتن ماده کافئین باعث ایجاد اخلاق خوب در مصرف کننده، ایجاد تمرکز در کار، کمک به حافظه در یاداوری مسائل، رفع خستگی و کسالت، از بین بردن خوابالودگی و ایجاد انرژی برای طول روز بسیار محبوب است و اکثر افرادی که بعد از مصرف آن در عرض چند دقیقه متوجه تاثیر آن می شوند، همیشه برای خرید قهوه در اصفهان اقدام می کنند و محال است از قهوه اسپرسو جدا شوند.

بهتر است برای اینکه این فواید در قهوه در شما فرد مصرف کننده در طول روز تداوم داشته باشد، روزانه3 الی 5 فنجان قهوه اسپرسو در ساعات مختلف روز مصرف نمایید تا دائما این حال خوب همراه شما عزیزان باشد. برای دریافت نمایندگی از کافی پارس با شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

خرید انواع قهوه اسپرسو در اصفهان:

اگر قهوه دوست باشید حتما مطالعات کوچکی درباره آن انجام داده اید و از انواع آن مطلعید؛ قهوه اسپرسو به دو نوع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا تقسیم می شود، قهوه عربیکا گران تر از قهوه روبوستاست چون هم کشت و نگهداری سخت تری دارد و هم طعم خاص آن همه پسندتر می باشد و اکثر مردم دنیا قهوه عربیکا را ترجیح می دهند.

قهوه روبوستا هم در ارتفاعات و هم در دامنه کوه ها قابلیت رشد دارد و تحملش در برابر عوامل جوی و آفات بیشتر است و کشت و نگهداری آسانتری نسبت به قهوه عربیکا دارد به همبن خاطر قیمت آن ارزانتر است اما مزیت آن داشتن دو برابری کافئین نسبت به قهوه عربیکاست و طعم تلخ تری دارد و هر کسی آن را نمی پسند مگر اینکه با درصدی از قهوه عربیکا میکس شود تا طعم آن از دارک و فول کافئین به مدیوم یا لایت تغییر کند. به شما پیشنهاد می گردد برای خرید قهوه در اصفهان به شعبه کافی شاپ کافی پارس مراجعه نمایید تا از انواع قهوه ها بصورت قهوه خشک یا بصورت پودر قهوه در بسته بندی های مناسب و گرماژ معقول با درصدهای گوناگون عربیکا و روبوستا خرید حضوری داشته باشید.

آنتی اکسیدان  موجود در قهوه اسپرسو در اصفهان:

همانطور که گفته شد قهوه اسپرسو شامل مواد مهمی است که وجود آنها از قهوه اسپرسو یک معجون جادویی ساخته است و شما را برای خرید قهوه در اصفهان ترغیب می کند. آنتی اکسیدان های موجود در قهوه از پیشگیری و ایجاد بسیاری از بیماری ها مانند فشار خون، دیابت نوع 1 و 2، غلظت خون، آریتمی قلبی، پارکینسون، دیابت، آلزایمر، یبوست و … جلوگیری می کند و حتی اگر دچار این بیماری ها باشید به رفع و روند بهبود آن سرعت می بخشد و به بدن  شما سلامتی می بخشد و حال و روحیه تان را خوب می کند.

پس اگر به نوشیدن قهوه اسپرسو علاقه دارید و خدای ناکرده به یکی از بیماری های نامبرده دچار هستید، برای خرید قهوه در اصفهان حتما اقدام کنید و برای میزان مصرف آن در طول روز با پزشک معالج خود حتما مشورت نمایید تا بیماری تان عود نکند. برای خرید قهوه در اصفهان و دیدن یکی از بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کافه در ایران حتما به کافی شاپ شعبه کافی پارس اصفهان مراجعه نمایید و انواع قهوه های اسپرسوی آن را حتما تست نمایید.

نقش قهوه اسپرسو در زندگی مردم اصفهان:

قهوه اسپرسو پس از آب در دنیا از محبوب ترین نوشیدنی ها محسوب می شود، در کمال تعجب با اینکه قهوه اسپرسو نوشیدنی تلخی است اما طرفداران بسیار زیادی دارد و اکثر مردم در دنیا صبح خود را با یک فنجان قهوه اسپرسوی خوش عطر و طعم آغاز می کنند چون به تأثیرات آن بر روی بدنشان مطمئن هستند و خرید قهوه در کرج، این نوشیدنی بی نظیر را بجای انواع چای، دمنوش یا آب میوه های طبیعی ترجیح می دهند.

آنها بعد از نوشیدن آن دچار سرحالی می شوند و خوابشان می پرد، ضمن اینکه در عرض چند دقیقه دچار انرژی ای می شوند که می تواند آنها را قادر به انجام امور روزانه شان بصورت عالی و کامل کند، همچنین اخلاقشان را بهتر می کند و می توانند تمرکز و کنترل بهتری روی کارشان داشته باشند و ازین موارد بوجود آمده در خود احساس رضایت و اعتماد بنفس می کنند.

به همین دلیل روزی 3 تا 5 لیوان قهوه اسپرسو را در طول روز کاری خود در ساعاتی که احساس افت انرژی می کنند تقسیم  می کنند تا بتوانند این حال خوب را تا انتهای روز داشته باشند، البته پیشنهاد می گردد برای جلوگیری از اختلال در خواب، چندین ساعت قبل از به خواب رفتن از نوشیدن قهوه صرف نظر کنند تا بتوانند براحتی استراحت نمایند.

جوانان و حتی میانسالان شهر اصفهان نیز برای داشتن این انرژی و احساسات خوب که نسبت کمی از آن تلقینی می باشد از خرید قهوه در کرج ازین قائده مستثنی نیستند و به کافی پارس که یکی از شعب  معتبر تنها کافی شاپ زنجیره ای در ایران است بصورت حضوری برای نوشیدن انواع قهوه اسپرسو و خرید انواع پودرهای قهوه برای تهیه در منزل مراجعه می کنند.

تاثیر لاغری قهوه اسپرسو در اصفهان:

یکی از تاثیراتی که نمی توان از گفتن آن چشم پوشید ایجاد لاغری و تناسب اندام در افرادی است که چربی اضافه دارند و یا خوش اندام هستند اما می خواهند تناسب اندام خود را حفظ نمایند می باشد. ماده موثره ای که در قهوه باعث ایجاد لاغری در افراد می شود کافئین جادویی است، این ماده با افزایش متابولیسم در بدن و جلوگیری از اشتهای کاذب در افراد می تواند به تناسب اندام شما کمک کند. اگر برای خرید قهوه در اصفهان به منظور لاغر شدن به کافی پارس مراجعه می نمایید باید این را بدانید که نوشیدن فقط قهوه اسپرسو باعث لاغری و آب شدن چربی ها نخواهد شد بلکه نوشیدن قهوه اسپرسو آن هم بصورت دارک بدون مواد افزودنی مثل خامه، شیر، قند یا شکر در کنار رعایت رژیم غذایی با پیشنهاد پزشک تغدیه، ورزش های سبک مثل پیاده روی و فعالیت های ورزشی در باشگاه می تواند به شما و تناسب اندامتان کمک بسزایی کند. پس برای خرید قهوه در اصفهان به قصد لاغری نوشیدن قهوه اسپرسوی دارک یا فول کافئین کافی پارس را به شما پیشنهاد می کنیم.

پس خاطرتان باشید اگر به اصفهان یا نصف جهان سفر کردید یا اگر شهروند اصفهان هستید، حتما به کافی پارس شعبه اصفهان سری بزنید تا از منوی متنوع آن مطلع شوید و از نوشیدن قهوه اسپرسوی خالص با عطر و طعم واقعی لذت ببرید و مشتری دائمی آن برای خرید قهوه در اصفهان شوید.

 

 

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (1 الی 11 خرداد ماه)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام