تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

جشنواره کافی پارس

به مناسبت جشنواره تابستانه آکادمی کافی پارس روی تمامی دوره های آموزشی باریستایی و بارتندری 55 درصد تخفیف برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. این جشنواره با شرایط ویژه از 1 تا 12 مرداد ماه قابل ثبت نام است، ولی ظرفیت تعداد متقاضیان برای ثبت نام محدود میباشد و ممکن است زودتر از تاریخ یاد شده تخفیفات تمام شود. پس الویت با افرادی هستش که زودتر ثبت نام خود را کامل کنند(ویدئو زیر را با دقت ببینید!)

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان و ثبت نام همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

سوالات پر تکرار
پرسش های متداول شما عزیزان

آکادمی کافی پارس (قهوه پارس) بعد از دوره آموزشی برای تمامی هنرجویان مدرک سازمان فنی حرفه ای و  مدرک کافی پارس را صادر میکند که دوزبانه و بین المللی و معتبرترین مدرک باریستایی و مورد پذیرش تمامی دنیا میباشد. این مدارک مزایای خیلی زیادی دارد و برخی از آن : شما به واسطه همین مدرک با مراجعه به اتحادیه کافه داران و قنادان میتوانید نسبت به دریافت پروانه کسب کافه خود اقدام نمایید. شما با همین مدرک میتوانید 100 الی 200 میلیون تومان وام خود اشتغالی و کارآفرینی برای راه اندازی کافه و کسب و کار خودتان اقدام نمایید. همچنین اگر قصد مهاجرت داشته باشید این مدرک به پرونده مهاجرت شما خیلی خیلی کمک میکند و داشتم این مدرک برای شما واجب می باشد. همچنین بعد از رسیدن به کشور مقصد شغل و کار شما تضمین شده هستش.

جشنواره کافی پارس

تمامی کافه های ایران نیروها و همکاران خود شامل باریستا ها، بارتندرها، متصدی کافه، ویتر و هر شغل دیگه ای را از هنرجویان کافی پارس انتخاب میکنند. پس تضمین معرفی به بازار کار یعنی یعنی تمامی هنرجویان بعد از دوره آموزشی توسط کافی پارس به بهترین کافه و کافی شاپ های ایران به عنوان باریستا و… معرفی میشوند و بلافاصله بعد از آموزش استخدام خواهید شد. اینطوری شما یک ماه بعد از دوره آموزشی، اولین حقوقتون دو برابر شهریه دوره آموزشی هستش که در کافی پارس پرداخت کرده اید.

  • کلاس های کافی پارس تشکیل شده از یک الی نهایت سه هنرجو می باشد. دلیل این موضوع افزایش کیفیت آموزش، استفاده هنرجو از تمامی تجهیزات و دستگاه های کافه ای، امکان پرسش و پاسخ هنرجو با استاد و خیلی موارد دیگه میباشد. همچنین کلاس های گروهی به دلیل شخصیت های مختلف، پیش زمینه ها و قدرت یادگیری های مختلف، طرز فکرهای مختلف و… از کیفیت آموزش به شدت ضعیف برخوردار می باشد و کافی پارس صرفا برای سود بیشتر به هیچ عنوان کلاس گروهی برگذار نمیکند.

کلاس های کافی پارس نیمه خصوصی هستش و نیازی نیستش که صبر کنید تا تعداد هنرجویان حاضر در کلاس به حد نصاب برسد. و شما بلافاصله بعد از ثبت نام و نهایت دو الی سه روز بعد از ثبت نام میتوانید دوره آموزشی خود را شروع کنید.

کافی پارس دو شعبه اصلی در تهران و کرج دارد و تمامی سرفصل ها، طول مدت دوره و تجهیزات و… در شعب تهران و کرج یکسان می باشد و از نظر کیفیت، مزایا و… این دو شعبه کاملا یکسان میباشند.

با توجه به اینکه هیچ آموزشگاهی در شهرستان های ایران از نظر کیفیت، اعتبار، مدرک، تجهیزات و… مورد تایید آکادمی کافی پارس نمی باشد. به همین دلیل برای هنرجویان شهرستانی عزیز خوابگاه و محل اسکان عالی در نظر گرفته ایم و هنرجویان شهرستان میتوانند با 2 نهایت 5 روز اقامت در تهران، دوره آموزشی خود را به صورت تضمینی کامل کنند.

کافی پارس برای تمامی هنرجوهای خودش یک گارت گارانتی 5 ساله صادر میکند که مزایای فوق العاده و باورنکردنی دارد که از جمله این مزایا میتوان به 5 سال کلاس رفع اشکال حضوری و تصویری رایگان، 5 سال شرکت در تمامی ورکشاپ های کافی پارس به صورت رایگان، 5 سال شرکت در طورهای بازدید از کارخانجات رستری و قهوه های ایران به صورت رایگان و خیلی مزایای دیگر از جمله ویژگی های این کارت هستش

جشنواره کافی پارس

درخواست مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد نمائید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مزایای ما نسبت به دیگر آموزشگاه ها (خیلی مهم)

این ویدئو حتما را مشاهده کنید تا متوجه شوید چرا برای آموزش به غیر از آکادمی کافی پارس هیچ آموزشگاه دیگری را نباید انتخاب کنید.

مدت زمان دوره آموزشی

کلاس های هر روز هفته حدود یک هفته

کلاس های پنجشنبه و جمعه حدود دو هفته

کلاس های ویژه فشرده حدود 2 روز

شهریه دوره آموزشی
هزینه دوره قبل از تخفیف
×12.990.000 تومان
هزینه دوره با تخفیف ویژه
5.970.000 تومان
مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان و ثبت نام همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

برخی از نظرات هنرجویان کافی پارس

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (از 1 الی 12 مرداد ماه )

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام