تهران: 09202775857-09962028030/کرج:09941176993

نمایندگی خیابان بهار کرج کافی پارس

برای دریافت جدید ترین محصولات کافی پارس به خیابان بهار در خیابان طالقانی کرج مراجعه کنید.

کرج- خیابان طالقانی شمالی- ابتدای خیابان بهار- نبش کوچه کشتدار- کافی پارس

09366918658

نظرتون رو با ریاست شعب در میون بزارید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالری تصاویر شعبه
نمایندگی کرج

خرید قهوه در کرج

کرج یکی از کلان شهرهای استان البرز و مرکز استان البرز می باشد که در کوهپایه ای استان البرز قرار دارد و به همین خاطر معمولا از شهر تهران 4 تا 5درجه خنک تر می باشد و وسعتی حدود 160 کیلومتر دارد؛ کلانشهر کرج به علت داشتن موقعیت مناسب جغرافیایی، داشتن شهرک های صنعتی بزرگ، شرایط اقتصادی و نزدیک بودن با تهران(در حدود 36 کیلومتر) از مهاجرپذیرترین شهرهای ایران می باشد و از گذشته معروف به شهر هزار قوم می باشد.

خیلی از مردم ایران که در شهرهای کوچک خود با مشکل کار مواجه هستند و هزینه زندگی برای تهران را ندارند در مناطق مختلف آن سکنی می گزینند و به همین خاطر به آن لقب تهران کوچک را داده اند؛ البته این اواخر با توجه به تورمی که در مسکن پیش آمده خیلی از افراد ساکن تهران نیز به شهر کرج مهاجرت نموده اند و رفت و آمد هر روزه رفتن به تهران و برگشت از آن را با تمام سختی به گردن گرفته اند؛ جمعیت شهر کرج نسبت به شهرهای دیگر جوانتر است و بالاترین میزن رشد زاد و ولد را با رشد جمعیت سالانه 4/7 % یکی از بالاترین رشد جمعیت را به خود اختصاص داده است.

-کرج در دوران باستان آثاری که از آن باقی مانده گواه این است که در عهد باستان و دوره های حکومت هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان، در روزگار قدیم از تمدن پیشرفته ای برخوردار بوده است. کلانشهر کرج مدتی جزو استان مازندران و قسمتی از شهر ری بوده و گاهی هم از روستاهای طالقان محسوب می شده است. تا قبل از حمله قوم مغول، رفت و آمد کاروان های تجاری از راهی بوده که از شهریار و سگز آباد تهران به شهر ری می رفته است اما بعد مسیر قزوین، کرج، ری مهمتر شد ولی اهمیت شهر کرج در زمان صفویان بخاطر قرار گرفتن در سر راه تهران، قزوین، تبریز بیشتر شد و ساخت پل ها، قلعه ها در این مسیر برای کاروانسراها به آن اهمیت بیشتری داد.

-کرج در دوره قاجار به خاطر همجواری با پایتخت تهران و قرار گرفتن در مسیر ناصر الدین شاه و فتحعلی شاه قاجار و بعلت سر راه بودن راه ارتباطی شهر سلیمانیه، مورد توجه سلیمان میرزا قرار گرفت و شهر سلیمانیه را در آن بنا نمود و بعنوان یکی از مسیرهای اصلی قزوین به تهران قرار گرفت.

-کرج در دوران  پهلوی بعد از احداث راه شوسه و موسسات کشاورزی آباد شد، خیابان ها با مغازه ها و بناهای جدید در اطراف خیابان بنا شد، همچنین دانشگاه کشاورزی و کارخانه قند سازی در آن احداث شد، کم کم ادارات دولتی شامل بخشداری، شهرداری، کلانتری، دارائی، بانک ملی و کشاورزی، دامپروری، بهداری، وزارت فرهنگ، مراکز پست، تلگراف و تلفن، ژاندارمری، دامپزشکی، ۳دبستان و ۱ دبیرستان و کارخانه‌هایی مانند سیم سازی، مقوا سازی و مشروب سازی در آن ساخته شد و به رشد فرهنگ و تمدن این شهر کمک بسزایی کرد.

-کرج پس از انقلاب روز بروز گسترش یافت و امروز یک کلانشهر با جلوه ای صنعتی، آموزشی، علمی و بهداشتی و … محسوب می شود.

-موقعیت جغرافیایی کرج بسیار جالب و استراتژیک است، این شهر در دامنه جنوب کوه البرز، در 36 کیلومتری غرب تهران، در مجاورت رودخانه کرج، از غرب و شمال به چالوس، از جنوب به شهریار و از غرب به اشتهارد و ساوجبلاغ می رسد.

-آب و هوای کرج تحت تأثیر کوه البرز، چالوس و رودخانه کرج قرار دارد که باعث خنک تر و مرطوب تر شدن این شهر نسبت به تهران در تمام فصول سال است و معمولا در کل سال حدود 4 الی 5 درجه از شهر تهران خنک تر است و میزان بارش بیشتری نسبت به آن دارد و همین باعث شده است خیلی از اهالی تهران بخاطر آب و هوای بهتر کرج محل زندگی خود را در  بخش های مختلف کرج مانند مهرشهر که اعیان نشین تر از قسمت های دیگر کرج مثل گلشهر می باشد انتخاب کنند.

-جمعیت شهر کرج بر اساس سرشماری سال 1395 با احتساب شهرهای حومه مربوط به کرج به 470/973/1 نفر محاسبه شده است و همین میزان فشردگی جمعیت آن را جزو چهارمین شهر پرجمعیت ایران و بیست و دومین کلانشهر پرجمعیت خاورمیانه نموده است.

-بناهای تاریخی و دیدنی شاخص کرج شامل:

برج تهمینه در نزدیکی گچسر که در فهرست آثار ملی ایران قرار دارد و ساخت آن به دوره تیموریان می رسد شامل بنایی هشت ضلعی همراه با گنبد تاریخی می باشد، این جاذبه تاریخی در جاده چالوس قرار دارد و بازدید از آن خالی از لطف نیست.

کاخ سلیمانیه در محدوده مرکزی شهر کرج واقع شده است و در سال های 1225 تا 1227 در دوران فتحعلی قاجار به دستور پسرش سلیمان میرزا در باغ بزرگی بنا شده است.

منزل دکتر مصدق یا قلعه احمد آباد، قلعه ای خشتی در روستای احمد آباد نظر آباد است، این اثر تاریخی در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است؛ دکتر مصدق پس از کودتای 28 مرداد 1332 با تحمل 4 سال محبوس بوئ و بعد هم 10 سال در منزل خود در حصر خانگی بسر می برد و عاقبت در همانجا به خاک سپرده شد. روحش شاد

کاخ مروارید یا کاخ شمس به دستور شمس الملوک دختر دوم رضا شاه در سال های 45 تا 47 با وسعت 111 هکتار و مساحت 2500 مترمربع به شکل سفره ماهس ساخته شد که متاسفانه بدلیل بی توجی مسئولین تا تخریب آن چیزی باقی نمانده است.

پل شاه عباسی که با نام های پل دختر و پل سلیمانیه در زمان صفویه روی باقیمانده های پلی قدیمی از دوران سلجوقی روی رودخانه کرج ساخته شد، پل دختر در 25 اسفند 1379 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.

بناهای به جا مانده از گذشته ایران در قزوین که زمانی نیز مرکز ایران بوده است کم نیست و مجال بیشتر گفتن نیست و به همین آثار نمی شود.

مناظر طبیعی و تاریخی و معاصر کرج آنقدر زیاد است که فقط به ذکر آنها بدون توضیح می پردازیم و امیدواریم با سر زدن به این شهر تاریخی و باستانی از تمام آنها بازدید نمایید:

روستای برغان، روستای واریان، آبشار سرچشمه، آبشار خور، پارک جنگلی جهان نما، پارک چمران، باغ پرندگان چهار باغ، امامزادگان عبدالله کندر، ام کبری و ام صغری، دشت لاله کندر، پیست اسکی دیزین، سد امیر کبیر و خیلی مناظر و بناهای دیگر که در این مقاله نمی گنجد. برای دریافت نمایندگی در کرج به سایت کافی پارس مراجعه نمایید.

 

قهوه اسپرسو در کرج:

در صد ساله اخیر و دنیای مدرن، مصرف قهوه اسپرسو بجای چای که نوشیدنی محبوب و متداولی بوده را گرفته است و آن هم بخاطر خواص و فواید و همچنین تاثیراتی است که قهوه اسپرسو بر روی بدن افراد می گذارد و آنها را به نوشیدن قهوه اسپرسو و خرید قهوه در کرج ترغیب می کند. قهوه اسپرسو در کرج در تمام خیابان و کوچه ها و پاساژ ها در کافی شاپ های گوناگون به مردم ارائه می شود، اکثر جوانان و میانسالان در روز 3 الی 5 فنجان قهوه اسپرسو می نوشند تا در طول روز انرژی آنها شارژ باشد، کافی پارس برای نوشیدن قهوه اسپرسوی دلچسب به شما خرید قهوه  از کافی شاپ کافی پارس را پیشنهاد می دهد تا از طعم و عطر واقعی قهوه اسپرسو آگاه شوید و مشتری دائمی کافی پارس شعبه کرج شوید.

طعم های مختلف قهوه اسپرسو در کرج:

همتنطور که می دانید قهوه اسپرسو انواع مختلفی دارد و از دانه های قهوه عربیکا و روبوستا درست می شود که اگر بخواهیم از تفاوت این دو قهوه برای شما بگوییم موارد قابل ذکر این است که قهوه عربیکا دارای کافئین کمتری نسبت به قهوه روبوستا دارد و قهوه روبوستا تقریبا 2 برابر کافئین نسب به عربیکاست، همچنین نسبت به آن هم ارزانتر است که البته دلیل بر بی کیفیتی آن نمی باشد و به نوع کشت و مقاومت درختچه های قهوه در شرایط آب و هوایی و آفات دارد و خیلی از کسانی که قهوه دارک و پر کافئین و تلخ را می پسند، قهوه عربیکا ترجیح می دهند.

قهوه عربیکا طعمی ترش دارد و همانطور که گفته شد کافئین کمتری دارد و گران تر نیز می باشد و برای کسانی که قهوه لایت و مدیوم را به قهوه دارک ترجیح می دهند، برای خرید قهوه در کرج آن را به قهوه روبوستا ترجیح می دهند، البته این دو نوع قهوه را می توان با نسبت های مختلف با هم ترکیب نمود و به طعم دلخواه خود تبدیل کرد که کمی به تخصص و تجربه و در نهایت تیست شما بستگی دارد.

این خبر خوش را به شما می دهیم که اگر برای خرید قهوه در کرج به کافی شاپ کافی پارس شعبه کرج بصورت حضوری مراجعه نمایید می توانید با انواع مختلفی از ترکیب های قهوه روبرو شوید که بصورت بسته بندی های شکیل و مطمئن در برابر اکسید شدن و از دادن طعم و عطر به شما مشتری گرامی عرضه می گردد.

کافی شاپ قهوه اسپرسو در کرج:

در ایران مانند سایر کشورهای دنیا، نوشیدن قهوه اسپرسو رواج بسیاری یافته است و اکثر ایرانی ها در هر سن و سالی به نوشیدن روزی 3 الی 5 فنجان قهوه اسپرسو در روز عادت کرده اند و در هفته چند بار به خرید قهوه در کرج اقدام می کنند اما اینکه این قهوه اسپرسو را از کدام فروشگاه یا کافی شاپ تهیه کنند مسأله مهمی است که باید به آن دقت کرد.

قهوه ای که تهیه می نمایید چه برای میل نمودن در کافی شاپ یا خرید پودر قهوه یا قهوه خشک نیاز به این دارد که محل فروش مجاز و مناسب خرید قهوه در کرج را بشناسید چون در خیلی از فروشگاه ها یا کافی شاپ هایی که قهوه اسپرسو عرضه می کنند حتما دارای خلوص، طعم و کیفیت دلخواه شما نمی باشاند و ممکن است طعم آن شما را زده کند.کافی پارس، تنها کافی شاپ زنجیره ای کافه در ایران، بهترین قهوه های اسپرسو را در طعم های متنوع لایت، مدیوم و دارک و ترکیباتی از قهوه های اسپرسو بعنوان پایه قهوه های دیگر، کیفیتی عالی را در طعم و عطر بصورت خالص به شما در شعب خود به شما بصورت حضوری تقدیم می کند.

به شما توصیه می گردد اگر به دنبال خرید قهوه در کرج هستید که با خیال راحت از خلوص و طعم آن مصرفش کنید و روزی 3 الی 5 فنجان میل نمایید، فقط به سراغ کافی پارس شعبه کرج بروید تا برای همیشه مشتری ثابت آن شوید. برای شرایط دریافت نمایندگی به سایت کافی پارس مراجعه و مطالعه نمایید.

خواص کافئین در قهوه اسپرسو در کرج:

قهوه اسپرسو دارای خواص و فواید بی نظیری است که گفتن آنها خالی از لطف نیست تا شما را راغب تر به خرید قهوه در کرج آن کند؛ قهوه اسپرسو دارای موادغنی ای مثل کافئین و آنتی اکسیدان ها می باشد که برای بدن شما لازم و ضروری می باشد. کافئین یک ماده جادویی است که نه تنها در قهوه اسپرسو بلکه در نوشابه ها و نوشیدنی های گازدار و حتی قرص های جوشان و کپسول های خوراکی وجود دارد و نوشیدن یک تا چند فنجان اسپرسو در طول روز به شما کمک می کن که سرحال و با انرژی باشید.

به شما توصیه می گردد برای خرید قهوه در کرج خود از قهوه اسپرسوی خالص بدون مواد افزودنی استفاده کنید تا نوشابه ها و نوشیدنی های انرژی زا چون این دو مورد آخر علاوه بر داشتن میزان کم کافئین دارای کالری بسیاری بالا هستند که نه تنها برای شما مفید نخواهند بود و به بدن شما ضرر می رسانند بلکه تأثیر آنها آنی است و مانند اسپرسو چندین ساعت طول نمی کشد.

سافت ژل ها و قرص های دارای کافئین و همچنین قرص های جوشان دارای کافئین وضعیت خیلی بهتری دارند و بخصوص برای ورزشکاران و قبل و بعد از ورزش و فعالیت های سخت ورزشی به ایستایی انرژی و تداوم آن در بدنشان نیز کمک می کند اما تا وقتی قهوه اسپرسوی خالص، تازه و خوش عطر و طعم وجود دارد بهتر است به سراغ کافی پارس شعبه کرج بروید.

فواید قهوه اسپرسو در کرج:

قهوه اسپرسو دارای خواص فراوانی برای شما می باشد که با دانستن آن ترغیب به خرید قهوه در کرج از کافی پارس می شوید، که شامل:

1-ایجاد سرحالی و سرزندگی در طول روز

2-ایجاد انرژی در طول روز برای انجام امور روزانه

3-ایجاد خلق و خوی خوب در شما تا به محبوبیتتان اضافه شود

4-رفع خستگی، کسالت و خابالودگی در شما

5-ایجاد تمرکز حواس برای انجام صحیح موارو محوله

6-ایجاد تاثیراتی مثبت بر روی ذهن برای یاداوری امور و …

البته بعد از نوشیدن یک فنجان قهوه اسپرسو کافی پارس در صبح، برای اینکه انرژی شما در طول روز افت نکند و همانقدر سرحال باشید، باید 3 الی 5 فنجان قهوه اسپرسو را در طول روز و در ساعات مختلف تقسیم کنید تا شاداب بمانید و این را تبدیل به عادت روزانه خود کنید تا در دراز مدت از تاثیر شگفت انگیز آن بهره مند شوید. برای نوشیدن قهوه اسپرسو به تنها کافی شاپ زنجیره ای در ایران مراجعه کنید.

 خواص قهوه اسپرسو برای جلوگیری و رفع انواع بیماری در کرج:

قهوه اسپرسو جزو نوشیدنی هایی طبیعی است که با توجه به نحوه رست کردن، دم آوری و میزان مصرف آن می تواند به شما برای جلوگیری از انواع بیماری های مزمن و موضعی کمک کند که شامل:

1-کمک به جلوگیری از ایجاد یبوست و رفع آن

2-خاصیت مدر و ملین بودن

3-جلوگیری از ایجار فشار خون با میزان مصرف کافی

4-کمک به رفع زود انزالی در مردان

5-کمک به روند بهبود بیماری های قلبی با میزان مصرف تعیین شده توسط پزشک

6-جلوگیری از ایجاد فشار خون با مصرف به اندازه

7-کمک به جلوگیری از دیابت و کمک به روند بهبود آن

8-جلوگیری از پارکینسون و فراموشی و …

تمامی مواردی که ذکر شد در مجله کافی پارس بصورت مفصل توضیح داده شده است، امیدوارم با مطالعه این موارد برای خرید قهوه در کرج به کافی پارس شعبه کرج مراجعه نمایید تا از بهترین قهوه های خالص و با کیفیت بهره مند شوید.

خرید قهوه اسپرسو حضوری در کرج:

به شما که روزی 3 الی 5 فنجان قهوه اسپرسو روتین زندگیتان است و می توان گفت به آن وابسته هستید، اینکه چه قهوه ای با چه کیفیتی مصرف می کنید و برای خرید قهوه در کرج به کدام کافی شاپ یا فروشگاهی مراجعه می کنید باید بسیار مهم باشد چون مسلما توقع شما از قهوه اسپرسو، طعم و عطر آن، خلوص و کیفیتش و کرمایی که ایجاد می کند بسیار مهم می باشد وگرنه اگر روزتان را با یک قهوه ناخالص و بی کیفیت آغاز کنید نه تنها حالتان خوب نمی شود بلکه برعکس روی اعصابتان تاثیر می گذارد و روزتان را خراب می کند و انرژی تان را می گیرد.

در کرج در خیابان طالقانی یکی از شعب کافی پارس کرج راه اندازی شده است که شما می توانید حتی برای نوشیدن قهوه اسپرسوی صبح خود به آنجا مراجعه بفرمایید و همچنین در طول روز و شب برای به دست آوردن انرژی دوباره برای خرید قهوه در کرج، بصورت حضوری به شعبه کافی پارس تشریف برده و از اواع قهوه اسپرسوی خالص، باکیفیت و طعم و عطر واقعی بهره مند شوید و با یکبار تست طعم آن، به دوستان خود نیز کافی پارس را برای خرید قهوه درکرج توصیه کنید.

خرید پودر قهوه در کرج:

اگر شما در منزل خود دستگاه اسپرسوی خانگی دارید یا موکاپات که قیمت ارزانتری دارد تهیه کرده اید، می توانید برای خرید قهوه در کرج به شعبه کافی پارس کرج مراجعه کنید و از انواع پودرهای آماده قهوه که در گرماژ و بسته بندی مناسب تهیه شده است تهیه بفرمایید و قهوه روزانه خود را با خیال راحت از کیفیت و خالص بودن و تازگی آن از کافی پارس بخرید.

البته تهیه قهوه اسپرسو در منزل نیز نیاز به مهارتی دارد که می توانید کم کم به آن دست پیدا کنید تا قهوه اسپرسوی دلخواه خود را پس از خرید قهوه درکرج از جمله میزان فشار تمپر برای بدست آوردن کرمای مناسب روی قهوه اسپرسو قرار گرفته روی پورتافیلتر، نوع آب مصرفی برای تهیه قهوه ناب و خوش طعم و همچنین رسیدن به دمای مناسبی که برای قهوه تان لازم دارید، برسید.

مهم پودر قهوه ای است که برای خرید قهوه در کرج تهیه می فرمایید که می تواند قهوه عربیکا، قهوه روبوستا یا ترکیبی از این دو نوع قهوه باشد که مهم است آن را از کافی پارس، یکی از بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کافه در قهوه تهیه فرمایید.

خرید قهوه اسپرسو برای لاغری در کرج:

یکی دیگر از خصوصیات مهم و قابل توجه قهوه اسپرسو برای ایجاد لاغری و تناسب اندام شما می باشد که البته این امر وقتی پیش می آید که در کنار رژیم غذایی مناسب با بدن شما زیر نظر پزشک تغذیه، انجام ورزش سبک مثل پیاده روی های هر روزه و انجام فعالیت های ورزشی مناسب در باشگاه می باشد. این باور غلط که فقط با نوشیدن قهوه اسپرسو در طول روز می توانید لاغر شوید اشتباه است پس باید همراه با موارد ذکر شده باشد.

برای خرید قهوه در کرج و نوشیدن روزانه 3 تا 5 فنجان قهوه اسپرسو، باید بدانید که کافئین موجود در قهوه به شما کمک می کند تا متابولیسم بدن خود را به میزان خوبی بالا ببرید و کمک به از بین رفتن چربی های اضافه در بدنتان بکند، بخصوص نیم ساعت قبل از ورزش و نوشیدن یک فنجان قهوه اسپرسوی کافی پارس به شما کمک می کند که در تمرین، سوخت و ساز بدن خود را بالا برده و سوخت بدن را روی چربی ببرید تا از شر آنها خلاص شوید و تا می توانید از ورزش های هوازی برای کمک به این قضیه کمک بگیرید.

خاطرتان باشد که خرید قهوه در کرج بصورت خالص می تواند به شما در سوخت و ساز بدنتان کمک کنید آن هم ترجیحا بصورت دارک زیرا اگر برای طعم دار کردن قهوه خود به آن مواد افزودنی مانند قند، شکر، شیر یا خامه اضافه کنید نه تنها لاغر نخواهید شد بلکه وزنتان بالاتر خواهد رفت و به چربی های بدنتان بخصوص در ناحیه کمر و شکم اضافه می گردد.

پس بخاطر بسپارید، برای خرید قهوه در کرج به یکی از شعب کافی پارس در کرج که بسیار معتبر است و از قهوه های دلچسب آن لذت ببرید، همچنین اگر دوست دارید کافه داشته باشید می توانید شرایط دریافت نمایندگی را در سایت کافی پارس مطالعه نمایید و تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند

جشنواره 55% تخفیف (1 الی 11 خرداد ماه)

با ثبت نام 2 دوره همزمان یک دوره هدیه بگیرید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مشاوره رایگان و ثبت نام