کرج : 09202775857/ تهران : 09962028030

فروشگاه زنجیره‌ای قهوه

مدت و هزینه دوره آموزش باریستا

کلاس های هر روز هفته حدود یک هفته

کلاس های پنجشنبه و جمعه حدود دو هفته

کلاس های ویژه فشرده حدود 2 روز

پیش نیاز  :  بدون پیش نیاز

تخفیف ویژه (مدت محدود)

9.900.000 تومان
آموزش باریستایی به همراه مدرک بین المللی
ویژه بازار کار و راه اندازی کسب و کار

دوره آموزش باریستایی جامع از 0 تا 100 با مدرک بین المللی و تضمین بازار کار و گارانتی برای تبدیل به یک باریستا حرفه ای که هدف از این دوره آموزش باریستا تسلط کامل هنرجو به انواع قهوه و نژادهای آن می باشد. همچنین هنرجو آموزش کامل کار کردن با تمامی دستگاه های کافه، شامل ماشین اسپرسو، آسیاب های کنار دستگاهی، بویلر و استیم و… را میبیند. سپس هنرجو  آماده سازی و سرو تمامی آیتم های گرم منو یک کافه شامل انواع اسپرسو، موکا، لته، آرت، کاپوچینو و… را آموزش میبیند و همچنین در منو سرد و آیس ها نیز هنرجو به آیس لته، آیس موکا، آیس چاکلت، آیس کارامل و… مسلط میگردد. این  آموزش ها ویژه بازار کار هست و هنرجو بعد از دوره آموزشی میتواند به عنوان یک باریستا وارد بازار کار شود و آکادمی کافی پارس این موضوع را تضمین مینماید. (ویدئو زیر را با دقت ببینید!)

درخواست مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد نمائید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان و ثبت نام همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

سوالات پر تکرار
پرسش های متداول شما عزیزان در مورد دوره آموزش باریستا

آشنایی با انواع دان قهوه و نژاد های آن

آشنایی با انواع ذائقه ها و سلیقه های قهوه

آشنایی با انواع کافه تیک اوی، کافه گیم و لوکال و…

آشنایی با انواع آسیاب های قهوه و انواع دم آوری قهوه

آموزش آماده سازی و سرو اسپرسو

آموزش آماده سازی و سرو آیس اسپرسو

آموزش آماده سازی و سرو امریکانو

آموزش آماده سازی و سرو آیس امریکانو

آموزش آماده سازی و سرو کافه لاته

آموزش آماده سازی و سرو آیس لاته

آموزش آماده سازی و سرو کاپوچینو

آموزش آماده سازی و سرو قهوه موکا

آموزش آماده سازی و سرو آیس موکا

آموزش آماده سازی و سرو کارامل لاته ماکیاتو

آموزش آماده سازی و سرو اسپرسو ماکیاتو

آموزش تخصصی لته آرت هارت

آموزش آماده سازی و سرو فلت وایت

آموزش آماده سازی و سرو آفاگاتو

آموزش آماده سازی و سرو هات چاکلت

آموزش آماده سازی و سرو وایت چاکلت

آموزش آماده سازی و سرو هات میکس

آموزش آماده سازی و سرو چای ماسالا

آموزش آماده سازی و سرو انواع دمنوش ها مثل به لیمو، چای سبز و ترش و…

و…

سرفصل های تخصصی قهوه های دمی و نسل سوم

آموزش آماده سازی و سرو قهوه ترک

آموزش آماده سازی و سرو  قهوه یونانی

آموزش آماده سازی و سرو قهوه یزدی

آموزش آماده سازی و سرو قهوه دمی فرانسه

آموزش آماده سازی و سرو قهوه نسل سوم با دم افزار کمکس

آموزش آماده سازی و سرو قهوه نسل سوم با دم افزار کلدبرو

آموزش آماده سازی و سرو قهوه نسل سوم با دم افزار V60

آموزش آماده سازی و سرو قهوه نسل سوم با دم افزار سایفون

و…

سرفصل های مدیریت و راه اندازی کافه

آموزش  انتخاب محل کافه

آموزش طراحی چرخه بیزینس برای انواع کافه

آموزش انتخاب رنگ سازمانی برای برند و لوگو و دکور کافه

آموزش برندینگ و شناخته شدن و ثبت نام تجاری کافه

آموزش طراحی منو ، منو نویسی حرفه ای و هزینه های تمام شده و حاشیه

آموزش استخدام اصولی پرسنل و تربیت پرسنل

آموزش تبلیغات و بازاریابی کافه برای جذب مشتریان جدید

آموزش انواع تولید محتوای آموزشی و تبلیغاتی

آموزش تبلیغات دیجیتال (کلیکیريا، بنری، همسان، ریپورتاژ خبری، ادورز و…

آموزش تبلیغات مدل فریمیوم مخصوص کافه

آموزش تبلیغات آفلاین (بروشور نویسی،پیامک مارکتینگ و بیلبورد)

آموزش تبلیغات و اجرای کمپین های تبلیغاتی 360 درجه کافه ها

آموزش وفادار سازی مشتری به واسطه کارت کش بک، گیفت هاو…

و…

آموزشگاه باریستا کافی پارس (قهوه پارس) بعد از دوره آموزش باریستا برای تمامی هنرجویان مدرک سازمان فنی حرفه ای و  مدرک کافی پارس را صادر میکند که دوزبانه و بین المللی و معتبرترین مدرک باریستایی و مورد پذیرش تمامی دنیا میباشد. این مدارک مزایای خیلی زیادی دارد و برخی از آن : شما به واسطه همین مدرک با مراجعه به اتحادیه کافه داران و قنادان میتوانید نسبت به دریافت پروانه کسب کافه خود اقدام نمایید. شما با همین مدرک میتوانید 100 الی 200 میلیون تومان وام خود اشتغالی و کارآفرینی برای راه اندازی کافه و کسب و کار خودتان اقدام نمایید. همچنین اگر قصد مهاجرت داشته باشید این مدرک به پرونده مهاجرت شما خیلی خیلی کمک میکند و داشتم این مدرک برای شما واجب می باشد. همچنین بعد از رسیدن به کشور مقصد شغل و کار شما تضمین شده هستش.

آموزش باریستایی 0 تا 100 + مدرک بین المللی فنی حرفه ای

تمامی کافه های ایران نیروها و همکاران خود شامل باریستا ها، بارتندرها، متصدی کافه، ویتر و هر شغل دیگه ای را از هنرجویان کافی پارس انتخاب میکنند. پس تضمین معرفی به بازار کار یعنی یعنی تمامی هنرجویان بعد از دوره آموزش باریستا توسط کافی پارس به بهترین کافه و کافی شاپ های ایران به عنوان باریستا و… معرفی میشوند و بلافاصله بعد از آموزش استخدام خواهید شد. اینطوری شما یک ماه بعد از دوره آموزش کافه داری، اولین حقوقتون دو برابر شهریه دوره آموزشی هستش که در کافی پارس پرداخت کرده اید.

 • کلاس های باریستا کافی پارس تشکیل شده از یک الی نهایت سه هنرجو می باشد. دلیل این موضوع افزایش کیفیت آموزش، استفاده هنرجو از تمامی تجهیزات و دستگاه های کافه ای، امکان پرسش و پاسخ هنرجو با استاد و خیلی موارد دیگه میباشد. همچنین کلاس های گروهی به دلیل شخصیت های مختلف، پیش زمینه ها و قدرت یادگیری های مختلف، طرز فکرهای مختلف و… از کیفیت آموزش به شدت ضعیف برخوردار می باشد و کافی پارس صرفا برای سود بیشتر به هیچ عنوان کلاس گروهی برگذار نمیکند.

کلاس های آموزش باریستا کافی پارس نیمه خصوصی هستش و نیازی نیستش که صبر کنید تا تعداد هنرجویان حاضر در کلاس به حد نصاب برسد. و شما بلافاصله بعد از ثبت نام و نهایت دو الی سه روز بعد از ثبت نام میتوانید دوره آموزشی خود را شروع کنید.

آموزشگاه قهوه کافی پارس دو شعبه اصلی در تهران و کرج دارد و تمامی سرفصل ها، طول مدت دوره و تجهیزات و… در شعب آموزش باریستا تهران و کرج یکسان می باشد و از نظر کیفیت، مزایا و… این دو شعبه کاملا یکسان میباشند.

با توجه به اینکه هیچ آموزشگاه قهوه ای در شهرستان های ایران از نظر کیفیت، اعتبار، مدرک، تجهیزات و… مورد تایید آکادمی کافی پارس نمی باشد. به همین دلیل برای هنرجویان شهرستانی عزیز خوابگاه و محل اسکان عالی با هزینه ناچیز در نظر گرفته ایم و هنرجویان شهرستان میتوانند با 2 نهایت 5 روز اقامت در تهران، دوره آموزشی خود را به صورت تضمینی کامل کنند.

کافی پارس برای تمامی هنرجوهای خودش یک گارت گارانتی 5 ساله صادر میکند که مزایای فوق العاده و باورنکردنی دارد که از جمله این مزایا میتوان به 5 سال کلاس رفع اشکال حضوری و تصویری رایگان، 5 سال شرکت در تمامی ورکشاپ های کافی پارس به صورت رایگان، 5 سال شرکت در طورهای بازدید از کارخانجات رستری و قهوه های ایران به صورت رایگان و خیلی مزایای دیگر از جمله ویژگی های این کارت هستش

آموزش باریستایی 0 تا 100 + مدرک بین المللی فنی حرفه ای

تضمین معرفی به بازار کار و استخدام

کلاس های نیمه خصوصی با شهریه عمومی (یک الی دو هنرجو در هر کلاس)

تضمینی بودن آموزش باریستا و برگشت بی قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت هنرجو

صدور مدرک بین المللی و دو زبانه معتبر برای هنرجویان (با مزایای عالی مانند : اخذ مجوز برای کافه، مهاجرت، دریافت وام و…)

تضمینی بودن آموزش و نا محدود بودن زمان دوره باریستا (آموزش تا زمان بادگیری و تاییدیه هنرجو ادامه خواهد داشت)

انتخاب روز و ساعت کلاس به انتخاب هنرجو

آموزش در محیط کار واقعی (کافی پارس شعبه کرج)
امکان کارآموزی بعد از دوره آموزش باریستا در محیط کار واقعی

مشاوره رایگان برای راه اندازی کافه و کسب و کار هنرجو

تنها مرکز آموزش باریستایی و مدیریت کافه با دارا بودن کافه های رنجیره ای کافی پارس

تنها مرکز آموزش باریستایی و مدیریت کافه که وارد کننده مستقیم دان قهوه و دارای کارخانه رستری مجهز در ایران می باشد.

مجهزترین آموزشگاه قهوه ایران با انواع تجهیزات ایتالیایی و اروپایی

صدور کارت گارانتی و پشتیبانی 5 ساله برای هنرجویان با مزایای فوق العاده

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان و ثبت نام همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

برخی از نظرات هنرجویان دوره آموزش باریستا کافی پارس
در یک شهر کوچک و دلنشین، یک کافه واقع شده بود که توسط یک باریستا نه چندان حرفه ای جوان اداره می‌شد.  او روزها و شب‌ها در کافه خود کار می‌کرد و تلاش می‌کرد تا بهترین قهوه‌ها را برای مشتریانش تهیه کند. یک روز، به این نتیجه رسید که باید مهارت های باریستایی خود را بهبود دهد. او می‌دانست که می‌تواند با ارتقاء دانش خود، به مشتریان تجربه‌ی خاصی از قهوه‌سازی ارائه دهد.
بنابراین، تصمیم گرفت یک آموزشگاه عالی و معتبر پیدا کند بعد از کلی جست و جو بهترین آموزشگاه را پیدا کرد که  دروه آموزش باریستایی با مدرک بین المللی کافی پارس بود. او در دوره باریستا تهران کافی پارس ثبت نام کرد. این دوره برای او فرصتی بزرگ بود تا از دیگر هنرجویان و استاد حرفه ای یاد بگیرد و تجربیاتش را به اشتراک بگذارد.
بعد از مدتی او به عنوان یک باریستا حرفه‌ای و با تجربه در دنیای قهوه‌سازی شناخته شد. باریستای قصه ما همچنان به علاقه به قهوه ایمان داشت و علم باریستایی خود را هر روز بیشتر می کرد و در صنعت قهوه و باریستایی پیشرفت میکرد. اکنون او در یک شهر بزرگ یک کافه عالی احداث کرده و تعداد زیادی باریستا نیز در کنار او مشغول به کار و خدمت دادن به مشتریان خود هستند.
او با پیروزی‌های خود در دنیای آموزش  باریستایی به عنوان یک نماد از اراده و تعهد به عشق به قهوه شناخته می‌شد. داستان او به عنوان الگویی برای تمامی افرادی که به دنیای باریستایی و هنر قهوه‌سازی علاقه دارند، انگیزه‌بخش بود و نشان می‌داد که با تلاش، تحمل و ایمان و عشق به قهوه می‌توان به رویاهای یک باریستای حرفه ای رسید و آن‌ها را به واقعیت تبدیل کرد.
 

انتخاب آموزشکاه حرفه ای برای آموزش باریستایی

امروزه علاقه به صنعت قهوه روز به روز در حال افزایش است و افراد زیادی برای تبدیل به یک باریستای حرفه ای احساس نیاز می کنند. از این رو آموزشگاه های زیادی در زمینه آموزش باریستایی در سطح کشور وجود دارد اما برای حرفه ای شدن باید بهترین و معتبر ترین آموزشگاه را انتخاب کنید.

درواقع حیاتی ترین مورد در یادگیری آموزش باریستا حرفه ای انتخاب آموزشگاه است. هر آموزشگاه باید در هر زمینه مزایایی داشته باشد که از طرف هنرجو انتخاب شود. امروز قصد داریم شما را با باریستا و دوره باریستای حرفه ای همراه با مدرک بین المللی کافی پارس بیشتر آشنا کنیم.

باریستا حرفه ای کیست و در دوره آموزش باریستایی چه چیز هایی آموزش دیده است؟

باریستا یک فرد متخصص در تهیه و سرو قهوه و نوشیدنی‌های مشتق از قهوه می‌باشد. این فرد مسئول تهیه و ارائه قهوه‌های مختلف مانند اسپرسو، لاته، کاپوچینو و سایر نوشیدنی‌های مشابه است. باریستا معمولاً مهارت‌های زیادی در تهیه قهوه، انتخاب دانه‌های قهوه، خشک کردن دانه‌ها، آسیاب کردن، دم کردن شیر و همچنین هنر لاته‌آرت دارند. آنها به دقت به نسبت‌های مختلف قهوه و شیر توجه دارند تا به مشتریان تجربه‌ی لذت‌بخشی از مصرف قهوه ارائه دهند. همچنین قهوه های دمی نسل سوم که طرفدارهای زیادی پیدا کرده جزو تخصص باریستا میباشد.

قهوه های دمی نسل سوم شامل ویسیکستی، کمکس، کلدبرو، سایفون و … میباشد. از طرفی گرم نوش ها مثل هات چاکلت و وایت چاکلت و دم نوش ها مثل بهار نارنج، به لیمو و… نیز جزو تخصص های اصلی یک باریستا حساب میشود. باریستا معمولاً از ماشین‌های اسپرسو و تجهیزات مختلف دیگری برای تهیه قهوه استفاده می‌کنند و می‌توانند محیطی دلنشین و دوستانه در کافه‌ها ایجاد کنند.

باریستا مهمترین نیروی انسانی هر کافه ای هستش و بدون باریستا کافه هیچ محصولی برای ارائه به مشتریان خود ندارد. باریستاها آموزش های لازم را در آموزشگاه های معتبر و حرفه ای همچون آکادمی کافی پارس دیده و مدرک بین المللی دزیافت می کنند و بعد از آن به بازار کار معرفی شده و در رستوران ها و کافه ها مشغول به کار می شوند.

باریستایی

چه تجهیزاتی در آموزش باریستایی مهم است؟

مهمترین موضوعی که در حرفه ای بودن و آماتور بودن یک باریستا نقش دارد، آموزش باریستا است. اینکه باریستا در چه آموزشگاهی چه چیزهایی را یاد گرفته است. یک آموزشگاه باریستایی خوب باید تجهیزات کاملی داشته باشد تا هنرجو بتواند تجربه کار کردن با تمامی تجهیزات واقعی یک کافه را داشته باشد. آکادمی کافی پارس با اختلاف مجهزترین آموزشگاه باریستایی کشور هست.

کافی پارس کلاس های آموزش باریستایی خود را همانند یک کافه تجهیز کرده است. به طوری که انواع ماشین اسپرسو صنعتی، انواع آسیاب های قهوه لوازم دم آوری برای قهوه و انواع دم نوش، تجهیزات مختلف شامل لیوان‌ها، فنجان‌ها، قوری‌ها، صفحه‌های گرم‌کن و سایر لوازم مورد نیاز یک باریستای حرفه ای در کافی پارس موجود است و هنرجو به هیچ عنوان از نظر تجهیزات به چالش نمی خورد و آموزش های لازم را به صورت تئوری و عملی در کافی پارس تجربه می کند.

این امکان به هنرجوان فرصتی می‌دهد تا تا زمان ورود به بازار کار، با وسایل و تجهیزات مختلف آشنا شوند تا وقتی وارد بازار کار شوند، با تجهیزات جدید و عجیب روبرو نشوند.

آموزش باریستایی با مدرک بین المللی کافی پارس

هر باریستای حرفه ای حتما و مطمئنن باید بعد از گزراندن دوره های آموزش باریستایی  یک مدرک معتبر دریافت کند که نشان دهنده مهارت وی در صنعت قهوه و باریستایی باشد. حال یک مدرک خوب باید اعتبار و مزایای خوبی داشته باشد که کاقه ها و رستوران ها برای استخدام به آن اعتماد کنند.

برای مثال تمامی اتحادیه ها برای صدور پروانه کسب به مدرک و تخصص باریستا دقت میکنند. از طرفی بانک ها هم وقتی میخواهند وام راه اندازی کافی شاپ و کارآفرینی پرداخت کنند، مدرک و تخصص وام گیرنده (باریستا) به شدت با اهمیت هستش. همچنین باریستاهایی که قصد مهاجرت به کشور های مختلف را دارند، باید یک مدرک بین المللی و معتبر برای ارائه به سفارت آن کشور داشته باشند.

آموزشگاه قهوه پارس به تمامی هنرجویان خود مدرک “کافی پارس”، مدرک سازمان فنی حرفه‌ای و مدرک دانشگاه “GRS Group” انگلیس را اختصاص می‌دهد. این مدارک دو زبانه و بین‌المللی هستند و دارای مزایای چشمگیری می‌باشند.

مدرک دوره  باریستا با مدرک بین المللی آکادمی کافی پارس معتبرترین مدرک ایران و دنیا هستش و تمامی مزایای قبل تر مثل امکان اخد پروانه کسب کافه، امکان دریافت وام برای راه اندازی کافه و همچنین امکان مهاجرت را برای باریستا فراهم میکند. پس وقتی میخواهید در یک دوره باریستا شرکت کنید، حتما قبلش درباره مدرکی که دریافت میکنید، کاملا تحقیق کنید.

کلاس های آموزش باریستایی در کافی پارس چگونه است؟

کافی پارس به هنرجویانی که در کلاس های آموزشی ثبت نام می کنند این فرصت را داده که زمان و روز شروع کلاس ها را خودشان انتخاب کنند و با توجه به مشغله کاری و درسی خود از ساعت 9 صبح تا 9 شب هر روز از شنبه تا جمعه اقدام به حضور در کلاس کنند این امر باعث می شود هر هنرجویی که علاقه به علم باریستایی و صنعت قهوه دارد با اشتیاق به تبدیل شدن به یک باریستای حرفه ای در کاقی پارس فکر کند.

کلاس های آموزش باریستایی کافی پارس اینگونه است که هر فرد با ثبت نام در دوره های آموزشی فقط هزینه یک کلاس عمومی را می پردازد ولی کلاس ها خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود و نهایتا 1 تا 3 نفر هنرجو در کلاس آموزش می بیند.

مزیت برگزاری کلاس ها به این نحو این است که هر هنرجو در کلاس به راحتی با دیگر هنرجویان ارتباط بر قرار کرده و با هر میزان هوش می تواند در کلاس ها حضور پیدا کند و در صورت نیاز به راحتی با استاد رفع اشکال کند. استادان دوره های آموزش باریستا کافی پارس سرفصل به سرفصل با هنرجو پیش می روند و در صورتی که هنرجو در هر سرفصل مشکل داشته باشد استاد به سرفصل بعدی نمی روند و با هنرجو رفع اشکال می کند تا به خوبی سرفصل را یاد بگیرد.

مورد بعدی شروع سریع دوره‌های آموزشی است. با توجه به نیمه خصوصی بودن کلاس‌های کافی پارس، هنرجو می‌تواند بلافاصله پس از ثبت‌نام شروع به یادگیری کند و نیازی به صبر کردن برای تکمیل ظرفیت کلاس و موارد مشابه ندارد. این مزیت به هنرجو امکان می‌دهد تا بدون هیچ انتظاری، دوره‌های آموزشی خود را شروع کند. در مقابل، بسیاری از آموزشگاه‌ها به علت برگزاری کلاس‌های گروهی با ظرفیت بالا، به هنرجوان امکان شروع سریع تر دوره‌ها را نمی‌دهند و ممکن است مشکلاتی مانند تاخیر در برگزاری کلاس‌ها را تجربه کنند.

اما اگر بخواهیم در مورد استادان حرفه ای آموزش باریستا کافی پارس برای شما سخن بگوییم استادان آکادمی کافی پارس از میان بهترین باریستا های کشور گزینش و انتخاب شده اند این استادان بسیار ماهر و حرفه ای بوده و دانش آنها به روز بوده که آنرا به هنرجویان انتقال می دهند.

 این اقدامات آموزشی به ارتقاء کیفیت آموزش و افزایش اثربخشی یادگیری بدون هیچ گونه محدودیتی برای هنرجو منجر می‌شود. این شیوه به هنرجو امکان می‌دهد تا پرسش‌های خود را بپرسد و با استفاده از تجهیزات و وسایل حرفه‌ای به تمرین بپردازد. این در مقابل آموزشگاه‌های دیگر که به منظور کسب سود بیشتر، کلاس‌های گروهی با تعداد بیشتری هنرجو برگزار می‌کنند، قرار دارد. در این کلاس‌ها، شخصیت‌ها و طرز فکرهای مختلفی در یک کلاس حضور دارند که ممکن است اثربخشی یادگیری را کاهش دهد.

آموزش باریستایی

پشتیبانی 5 ساله هنرجویان آموزش باریستا کافی پارس

کافی پارس برای تمام دوره های آموزش باریستایی خود تضمین یادگیری در نظر گرفته و در صورتی که از هر دوره راضی نباشید عودت وجه صورت خواهد گرفت. هر هنرجو با ثبت نام در کلاس های باریستایی یک کارت گارانتی پشتیبانی 5 ساله دریافت می کند که می تواند تا 5 سال به صورت رایگان از پشتیبانی کافی پارس بهره مند شده و برای رفع اشکال و استفاده از تجهیرات به آموزشگاه آموزش باریستا تهران و کرج کافی پارس مراجعه کند.

علاوه بر این در آموزش باریستایی تهران و کرج با این کارت گارنتی پشتیبانی 5 ساله شما مزایای دیگری نیز دریافت می کنید که به آن اشاره خواهیم کرد:

 • 5 سال شرکت در ورکشاپ‌های تخصصی باریستایی و بارتندری به صورت رایگان
 • شرکت در تورهای بازدید از کارخانجات رستری ایران به صورت رایگان
 • 5 سال استفاده از مشاوره‌های راه‌اندازی، مدیریت، تبلیغات و بازاریابی کافه به صورت رایگان

این مزایا باعث می‌شود که ارتباط هنرجو با کافی پارس برای مدت طولانی‌تری ادامه داشته باشد و علم و مهارت‌های هنرجو را به‌روز نگه دارد. هیچ آموزشگاهی همچنین سرویسی به هنرجویان خود ارائه نمی‌دهد.

تضمین معرفی به بازار کار با آموزشگاه کافی پارس

چالش بازار کار و ورود به آن میان باریستاها یک چالش بزرگ است که کافی پارس حتی این چالش را برای هنرجویان خود حل کرده است. هنرجویان کافی پارس بعد از اتمام دوره در صورت تمایل به کافه ها و رستوران های معتبر معرفی می شوند و بعد از گزینش های لازم استخدام شده و مشغول به کار می شوند.

علاوه بر این کافی پارس شعب کافی شاپ زیادی در سراسر ایران دارد و روز به روز به تعداد این نمایندگی ها اضافه می شود که در صورت امکان و نیاز از باریستا های حرفه ای  و آموزش دیده خود در کافه های هر شهر استفاده می کند.

در آمد باریستا چقدر است؟

از دیگر چالش های یک باریستا می توان به این مورد اشاره کرد  اما در کل با کمی تعمل در مورد این موضوع درآمد یک باریستا می‌تواند متغیر باشد و به عوامل مختلفی از جمله مکان کار، تجربه، مهارت، منطقه جغرافیایی و حتی زمان سرویس دهی بستگی دارد. 

اما در کل یک باریستای حرفه ای می تواند در کافه ها و رستوران های معتبر کشور و حتی خارج از کشور با توجه به مهارت خود گزینش شود و در نهایت مشغول به کار شود. هر باریستا می تواند با اتمام دوره باریستایی خود در چندین کافه به صورت تمام وقت و نیمه وقت مشغول باشد یا به عنوان کارشناسی راه اندازی کافه و منو نویسی کافه ها اقدام به اشتغال کند و یا در آموزشگاه های باریستایی به عنوان استاد به هنرجویان آموزش دهد.

دنیای باریستایی و بارتندری دنیای بزرگی در صنعت قهوه است و اموری که یک باریستای حرفه ای در کافه ها و رستوران ها می تواند انجام دهد بسیار گسترده است . به طور کل درآمد یک باریستا در ایران از 8 میلیون تومان در ماه شروع شده و تا 50 میلیون تومان هم تخمین زده شده است و در آمد هر فرد بسته به حرفه ای بودن آن فرد واموری که در یک کافه و رستوران انجام می دهد متغیر است

بهترین آموزش باریستا ایران کجاست؟

ممکن است هر شهر آموزشگاه باریستایی معتبر و حرفه ای خودش را داشته باشد اما با توجه به مزایا و مواردی که اشاره شد  بهترین و معتبرترین آموزشگاه باریستایی ایران کافی پارس است چون هیچ آموزشگاهی توانایی برگزاری کلاس با این همه مزیت را ندارد.

دوره باریستا تهران کافی پارس در شعبه مرکزی برگزار می شود. چنانچه عزیزی از شهرستان علاقه داشته باشد به دوره باریستایی کافی پارس بپیوندد کافی پارس یک مزیت دیگر برای آنها دارد و آن در نظر گرفتن خوابگاه برای این عزیران است. هنرجویان شهرستانی به راحتی با پرداخت بیانه  می توانند به صورت غیر خضوری در کلاس ها ثبت نام و رزور کنند و زمان حضور در کلاس را با مشاوران هماهنگ کنند.

دوره آموزشی باریستایی در تهران

دوره آموزشی باریستایی در تهران، توسط آموزشگاه کافی پارس ارائه می شود که در این دوره باریستا شما به در یک کلاس باریستایی تهران شرکت کرده و آموزش باریستا شرق تهران، آموزش باریستا غرب تهران، آموزش باریستا شمال تهران و آموزش باریستا جنوب تهران را شامل می شود که شما در هر منطقه ای باشید می توانید در دوره آموزشی باریستا در تهران و کلاس باریستایی در تهران در آموزشگاه قهوه کافی پارس شرکت کنید.

افرادی که آموزشگاه باریستا کافی پارس را انتخاب می کنند. بهترین آموزشگاه قهوه تهران را برگزیده اند چرا که کلاس باریستا این آموزشگاه بهترین کلاس باریستایی تهران است. 

هزینه دوره باریستا چقدر است؟

هزینه دوره باریستا با توجه به دوره آموزشی  باریستا در تهران و دیگر شهر ها متفاوت است و حتی ممکن است هزینه آموزش باریستا شرق تهران با هزینه آموزش باریستا غرب تهران با هم متفاوت باشد و همچنین هزینه آموزش باریستا شمال تهران و هزینه آموزش باریستا جنوب تهران هم با یکدیگر متفاوت باشد. اما در آموزشگاه باریستا کافی پارس در هر کلاس باریستا که شرکت کنید هزینه دوره بارستا برای شما و تمام افراد به یک میزان بوده و متغیر نیست.

یعنی هزینه دوره باریستا در کافی پارس یک عدد از قبل تعیین شده بوده و شما می توانید با پرداخت این هزینه در آموزشگاه قهوه کافی پارس که معتبرترین و حرفه ای ترین آموزشگاه باریستا کشور است یک کلاس باریستا یا بارتندر انتخاب کنید و در آن شرکت کنید.

دوره آموزشی قهوه کافی پارس

آموزشگاه باریستا کافی پارس همیشه سعی در جلب رضایت هنرجویانی که برای آموزش باریستا به این آموزشگاه قهوه آمده اند داشته و در این امر بسیار موفق بوده که لقب بهترین آموزشگاه باریستایی ایران را به خودش اختصاص داده است. 

دوره آموزشی قهوه یا کلاس آموزش قهوه همان دوره باریستا می باشد که در میان افراد به عنوان این نام هم شناخته می شود.

 همانطور که گفته شد در دوره آموزشی قهوه، شما با مباحث ابتدایی تا مباحث پیشرفته دنیای قهوه آشنا می‌شوید و با ایجاد تجربه‌های لذت‌ بخش و استفاده از انواع مختلف شکلات‌ها و سیروپ ها و دیگر افزودنی ها در قهوه آشنا خواهید شد. این قسمت به شما کمک می‌کند تا لحظات لذت‌بخشی را با قهوه‌ی خود تجربه کنید.

با شرکت در دوره آموزشی قهوه، شما قادر به ارتقاء تجربه خود از قهوه خواهید شد. از انتخاب دانه‌های بهتر گرفته تا روش‌های بهینه سازی طعم و عطر قهوه، همه این موارد در دوره یاد داده می‌شوند. در دوره آموزشی قهوه، شما از تجربیات متخصصان صنعت قهوه بهره‌مند خواهید شد. این ارتباط مستقیم با افرادی که در حوزه‌ی قهوه فعالند، شما را با روند توسعه و تغییرات جدید در دنیای قهوه آشنا می‌کند. در دوره آموزشی قهوه، مفاهیم تئوری را به کارهای عملی تبدیل می‌کنیم. این رویکرد تعاملی به شما این امکان را می‌دهد که تازه‌ترین تکنیک‌های قهوه‌سازی را در زمینه‌های مختلف تجربه کنید.

کلاس آموزش قهوه چگونه است؟

در کلاس آموزش قهوه، شما با یک تجربه یادگیری شگفت‌انگیز و جذاب روبرو خواهید شد. این کلاس به شما فرصت می‌دهد تا در دنیای گسترده و شگفت‌انگیز قهوه عمیقاً غرق شوید. کلاس آموزش قهوه با ارائه محتوای غنی و به‌روز از جدیدترین اطلاعات در زمینه‌ی قهوه شناخته می‌شود. در کلاس آموزش قهوه، تدریس توسط متخصصان و افراد با تجربه انجام می‌شود. این افراد توانایی انتقال دانش و مهارت‌های خود را به شما به نحو بهترین ممکن دارند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد کلاس آموزش قهوه، امکان شرکت در آزمایش‌های عملی و تجربه‌های واقعی در زمینه قهوه‌سازی است. این کلاس به شما این فرصت را می‌دهد که تازه‌ترین تکنیک‌ها را در عمل تست کرده و با انواع دانه‌ها و ترکیبات مختلف آشنا شوید. پس از پایان کلاس، پشتیبانی مستمر برای شما فراهم می‌شود. این امکان به شما کمک می‌کند تا در حین تمرینات خود یا حتی پس از اتمام دوره، به سوالات خود پاسخ بیابید. با شرکت در کلاس آموزش قهوه، به دنیای فراوان اطلاعات قهوه و هنر قهوه‌سازی وارد شده و توانایی‌های خود را به سطح بالاتری برسانید.

یادگیری باریستایی مناسب چه کسانی است؟

افرادی که از قهوه لذت می‌برند و به صنعت قهوه و باریستایی علاقه مند هستند.

افرادی که قصد تخصص در حوزه باریستایی را دارند و می‌خواهند به عنوان باریستا در کافه‌ها یا رستوران‌ها کار کنند.

افرادی که به کافه‌داری علاقه دارند یا قصد دارند قهوه‌فروشی‌ها و کافه‌ها را تأسیس کنند.

برای کسانی که تمایل دارند به تفکر علمی در زمینه قهوه و روش‌های تهیه آن داشته باشند.

افرادی که اجتماعی هستند و علاقه دارند با مشتریان و همکاران در کافه‌ها یا رستوران‌ها ارتباط بگیرند زیرا باریستایی یک شغل کاملا اجتماعی است.

شخصیت یک باریستا چگونه است؟

شخصیت یک باریستا در بسیاری از موارد تأثیرگذار بر کیفیت عملکرد و موفقیت در حرفه باریستایی دارد. باریستاها باید ترکیبی از ویژگی‌های شخصیتی و مهارت‌های فنی داشته باشند تا در این شغل بهترین عملکرد را از خود ارائه دهند. برخی از ویژگی‌های شخصیتی که برای یک باریستا مهم هستند عبارتند از:

 1. توجه به جزئیات در هنگام کار
 2. تمیزی و بهداشت فردی
 3. انجام کار تیمی در شغل باریستایی
 4. توانایی تحمل فشار کاری در کافه ها و رستوران ها
 5. خلاقیت و ذوق هنری در لته آرت
 6. ارتباطات عالی و هدفمند در کافی شاپ با مشتریان
 7. تمایل به یادگیری علم روز باریستایی
 8. عاشق قهوه و علم باریستایی

وظایف یک باریستای حرفه ای در کافی شاپ

 1. تهیه قهوه
 2. تهیه نوشیدنی‌های مشتق از قهوه
 3. مدیریت دستگاه‌ها
 4. تزئین نوشیدنی‌ها
 5. خدمت به مشتریان
 6. مدیریت موجودی
 7. تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها
 8. مدیریت قهوه و مواد مصرفی
 9. مشاوره مشتریان در انتخاب نوشیدنی
 10. اجرای دستورات مدیریت کافه‌شاپ
 11. مدیریت فاکتورها
 12. به روزرسانی منوی کافه‌شاپ
 13. بهبود کیفیت نوشیدنی‌ها
 14. به روز نگه داشتن علم باریستایی
 15. مدیریت زمان کاری

مهارت های تخصصی یک باریستای حرفه ای

 1. تهیه اسپرسو
 2. تهیه نوشیدنی‌های مختلف مشتق از قهوه (مثل کاپوچینو، لاته، اسپرسو ماکیاتو و غیره)
 3. تزئین نوشیدنی‌ها با لاته‌آرت
 4. استفاده حرفه ای از دستگاه‌های اسپرسو و دیگر تجهیزات
 5. مدیریت مواد مصرفی و موجودی 
 6. تنظیم دستگاه‌های اسپرسو و نگهداری صحیح آن
 7. شناخت دقیق دانه‌های قهوه و فرآیند‌های تهیه آن‌ها
 8. تمیزی و بهداشت محیط کار
اموزش باریستایی تهران

اگر شما هم قصد دارید به یک باریستا و بارتندر حرفه‌ای تبدیل شوید؛ می‌توانید در کلاس‌های اموزش باریستایی تهران کافه پارس شرکت کنید. باریستا به فردی می‌گویند که در کافه انواع نوشیدنی برپایه اسپرسو را سرو می‌کند. به طور کلی یک باریستا حرفه‌ای باید با تمام ویژگی‌ها و انواع قهوه آشنایی داشته باشد تا بتواند، انواع نوشیدنی گرم را براساس سلیقه مشتری تهیه کند. در این میان شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که بارتندر کیست؟ بارتندر به خانم یا آقایی می‌گویند که انواع نوشیدنی سرد را به سبک سنتی و مدرن برای مشتریان آماده می‌کند. برای آموزش باریستا و بارتندر کافیست به کلاس‌های اموزش باریستایی تهران مراجعه کنید. از مزایای اموزش باریستایی تهران در کافه پارس می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
• با ثبت نام در دوره باریستایی و بارتندری، 0 تا 100 آیتم‌های یک کافه را براساس اسپرسو آموزش می‌بینید.
• با کسب آموزش‌های باریستایی در کافه پارس، به راحتی می‌توانید انواع آیس‌ها را براساس سلیقه مشتری تهیه کنید.
• در دوره حرفه‌ای باریستایی به تمام اصول دم کردن قهوه و انواع آن آشنایی پیدا می‌کنید.
• با گذراندن دوره باریستایی و بارتندری در کافه پارس، به تمام تکنیک‌های دم کردن انواع دمنوش مسلط می‌شوید.
• با شرکت در کلاس‌های اموزش باریستایی تهران به تمام اصول تمپینگ‌های صحیح قهوه مسلط می‌شوید.
• کلاس‌های اموزش باریستایی به صورت نیم خصوصی برگزار می‌شود و شهریه آن بسیار مناسب است.
• پس از پایان دوره باریستایی شما می‌توانید با مدرک بین‌المللی و معتبر آن به کشورهای خارجی مهاجرت کنید.
• پس از کسب مدرک بین‌المللی باریستایی در کافه پارس، می‌توانید آن را برای ارائه وام خود اشتغالی به بانک‌های مربوطه ارجاع دهید.
• آموزشگاه کافه پارس برای ضمانت یادگیری هنرجویان خود تا یادگیری کامل اصول باریستایی و بارتندری در کنار آنها باقی می‌ماند.
• برای تمام هنرجویان، پس از پایان دوره یک کارت گارانتی 5 سال صادر می‌شود تا در این 5 سال بتوانند به رفع اشکال خود بپردازند.
• مجموعه کافه پارس به هنرجویان خود این اطمینان را می‌دهد که بعد از پایان دوره آموزش باریستایی یا بارتندری، مستقیم به بازار کار معرفی شوند.


آموزش باریستایی تهران

شاید شما بارها به کافه‌ها مراجعه کرده و با واژه‌های باریستا و بارتندر آشنا باشید؛ اما معنی آن را ندانید. باریستا یک واژه ایتالیایی است که برای خانم یا آقایی که به صورت حرفه‌ای به اصول قهوه برپایه اسپرسو مسلط است، می‌گویند. بارتندر به افرادی می‌گویند که در حوزه سرو انواع نوشیدنی‌های سرد مدرن و سنتی، تسلط کامل داشته باشند. اگر شما هم به دنیای نوشیدنی‌ها علاقه دارید؛ می‌توانید در کلاس‌های آموزش باریستایی تهران شرکت کنید.
افرادی که به طور حرفه‌ای به هنر باریستای و بارتندری تسلط کافی داشته باشند؛ می‌توانند انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را براساس سلیقه مشتری تهیه کنند. برای آموزش حرفه‌ای این دو هنر کافیست به آموزش باریستایی تهران در مجموعه کافه پارس مراجعه کنید. معمولا آموزش‌های باریستایی در کلاس‌های مجموعه کافه پارس به صورت یک الی دو نفره بارگذار می‌شود و دلیل آن کیفیت بالای آموزش هنرجویان است. یک باریستا حرفه‌ای بعد از کسب مدرک خود باید بتواند به تمام سرفصل‌های زیر تسلط کافی داشته باشد تا مشتریان را راضی نگه دارد.
• آشنایی کامل با انواع قهوه و نژادهای مختلف آن
• اطلاعات کافی درمورد انواع ذائقه‌های قهوه
• آشنایی با تمام دستگاه‌های آسیاب قهوه و انواع دستگاه آماده سازی قهوه
• آموزش آماده‌سازی انواع قهوه همچون آیس لاته، موکا، اسپرسو، امریکانو و…
• تسلط کامل به تزئین نوشیدنی‌ها براساس سلیقه مشتری
• با مدرک آموزش باریستایی تهران به راحتی می‌توانید وام خود اشتغالی دریافت کنید.
• مدرکی که توسط پارس کافی به هنرجو تعلق می‌گیرد، بسیار معتبر است و قابلیت دوزبانه دارد.
• شهریه کلاس‌های آموزش باریستایی تهران پارس کافی به صورت عمومی است؛ اما برگزاری کلاس‌ها به صورت نیم خصوص خواهد بود.
• تمام هنرجویان کافه پارس می‌توانند به مدت 5 سال از کلاس‌های رایگان رفع اشکال استفاده کنند.
• هنرجویانی که مدرک خود را از کافه پارس دریافت کرده‌اند، به راحتی می‌توانند پروانه کسب خود را از اتحادیه مربوطه دریافت کنند.


دوره باریستایی تهران

امروزه صاحبان کافه‌ها یا رستوران‎ها به دنبال افراد حرفه‌ای در حوضه باریستایی هستند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کنند. اگر به نوشیدنی و دنیای قهوه علاقه زیادی دارید، می‌توانید در دوره باریستایی تهران شرکت کنید. یک باریستای حرفه‌ای باید به تمام اصول کافه داری و سرو انواع نوشیدنی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند مشتریان بیشتری را برای کافه خود جذب کند. در دوره باریستایی تهران، هنرجو به سرفصل‌های زیر تسلط پیدا می‌کند.
• نحوه دم کردن انواع قهوه با دستگاه‌های مختلف
• تسلط کامل به تکنیک‌های دم کردن قهوه
• تسلط کامل به طعم انواع قهوه‌ها و ترکیب آنها براساس سلیقه مشتری
• مهارت لازم برای تهیه رست قهوه، لاته آرت، نوشیدنی‌های سرد برپایه اسپرسو
• سرعت عمل بالا و رسیدگی مرتب و به موقع مشتریان
• دارای توانایی بالا برای برقرار ارتباط با مشتری
• در دوره باریستایی تهران به تمام خلاقیت‌های سرو قهوه تسلط پیدا می‌کنید.
• در این دوره شما با انواع طعم‌ها آشنایی پیدا می‌کنید.
شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که به طورکلی یک باریستا چه کاری باید در کافه انجام دهد؟
• باریستا باید بتواند دانه‌های مناسب قهوه را خریداری کند.
• سپس به صورت اصولی دانه‌های قهوه را در دستگاه مخصوص آسیاب کند.
• به سلیقه مشتری احترام بگذارد و قهوه را متناسب با سلیقه مشتری تهیه کند.
• بتواند به تمام سوال‌های مشتری که درمورد انواع قهوه است، پاسخ دهد.
• از وسایل کافی‌شاپ به درستی استفاده کند.
• به کیفیت مواد اولیه سرو قهوه توجه لازم را داشته باشند.
• برای جذب مشتریان خود از منوهای متنوع استفاده کنند.
• حتما در سرو قهوه یا هر نوع نوشیدنی دیگر به استاندارهای بهداشتی توجه داشته باشد.
• به طور کلی یک باریستا حرفه‌ای باید به مهارت‌های تهیه قهوه، تزیین یا لاته آرت و مهارت‌های کامل باریستایی آشنایی داشته باشد.
• یک باریستا باید بتواند به صورت حرفه‌ای از دانه‌های قهوه عصاره بگیرد و به تکنیک فوم شیر تسلط کافی داشته باشد.


آموزش باریستا تهران

حرفه‌ باریستا در دسته شغل‌های کم ریسک قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل پس از آموزش باریستا تهران به راحتی می‌توانید به بازار کار وارد شوید. هدف از آموزش باریستایی تسلط کامل هنرجو به دستگاه‌های قهوه‌ساز و نحوه دم کردن آن است. شما با آموزش باریستا تهران در کافه پارس به راحتی می‌توانید به طرز تهیه انواع آیس موکا، آیس چاکلت، آیس لته و به تمام نوشیدنی‌های گرم برپایه اسپرسو تسلط کامل پیدا کنید. به طور کلی باریستا جزء مهم‌ترین نیروهای کافه است. برای وارد شدن به دنیای کافه‌داران باید به حرفه باریستایی و بارتندری تسلط داشته باشید تا بتوانید مشتریان زیادی را برای کافه خود جذب کنید. در آموزش باریستا تهران، تمام تکنیک‌های کافه‌داری به شما آموزش داده می‌شود.
برای آموزش باریستایی از 0 تا 100 می‌توانید به مجموعه کافه پارس مراجعه کنید. در مجموعه سرفصل‌های مختلفی برای هنرجویان آمادسازی شده است تا افرادی که مبتدی هستند بتوانند به راحتی این حرفه را از صفر تا صد یاد بگیرند. در آموزش باریستا کافه پارس شما با سرفصل‌های زیر به طور کامل آشنایی پیدا می‌کنید.
• آموزش کامل سرو انواع قهوه همانند اسپرسو، آیس لاته، کافه لاته و…
• آشنایی کامل با انواع ذائقه‌های مشتریان و آماده سازی قهوه براساس سلیقه مشتری
• یادگیری کامل انواع کافه گیم، لوکال، کافه تیک اوی و…
• آموزش آماده‌سازی انواع قهوه یا هر نوع نوشیدنی گرم دیگر
• آموزش سرو انواع قهوه براساس نژادهای مختلفی چون فرانسه، ترک، یونانی و…
شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که بازار کار باریستایی به چه صورت است؟ امروزه علاقه زیاد افراد مختلف به انواع قهوه باعث شده تا اکثر کافه‌های داخلی و خارجی به دنبال نیروهای حرفه‌ای در حوزه باریستایی و بارتندری باشند. با دریافت مدرک معتبر باریستا در کافه پارس به راحتی بعد از پایان دوره می‌توانید به بازار کار معرفی شوید یا کافه شخصی خود را راه‌اندازی کنید.

دوره باریستا تهران
برای آموزش حرفه‌ای باریستا، باید در دوره باریستا تهران کافه پارس شرکت کنید تا بتوانید با انواع اصول باریستایی آشنا شوید. معمولا در هرکافه یا رستوران افراد زیادی مشغول به کار هستند که هرکدام از آنها وظیفه‌ای برعهده دارند. باریستا به افرادی حرفه‌ای در زمینه سرو قهوه و نوشیدنی‌های برپایه آن می‌گویند که در کافه یا رستوران مشغول به فعالیت هستند. در دوره باریستا تهران به هنرجو روش آماده‌سازی انواع نژادهای قهوه آموزش داده می‌شود. یک باریستا بعد از گذراندن دوره باریستا تهران باید به موارد زیر تسلط کافی داشته باشد.
• آشنایی کامل با انواع دانه‌های قهوه
• آشنایی به تمام دستگاه‌های آسیاب قهوه و دم کردن آن
• آماده‌سازی و سرو کافه لاته، آمریکانو، اسپرسو
• آشنایی کامل با طعم‌های مختلف قهوه
• آموزش برندینگ برای کافه
• آموزش کامل اوانع نوشیدنی‌های گرم سنتی و مدرن
برای اینکه هنر باریستایی را به صورت دقیق و با کیفیت بالا یاد بگیرید؛ می‌توانید به مجموعه کافه پارس مراجعه کنید. کافه پارس کلاس‌های خود را برای هنرجویان به صورت یک الی دو نفره برگزار می‌کند تا بتوانند به راحتی با اساتید و انواع دستگاه‌ها تسلط کافی داشته باشند. توجه داشته باشید، با اینکه کلاس‌های کافه پارس به صورت نیمه خصوصی اجرا می‌شوند؛ اما هزینه شهریه آن به صورت عمومی محاسبه می‌شود. از مزیت‌های مدرک بین‌المللی باریستا می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
• بعد از پایان دوره می‌توانید برروی مدرک خود از وام خود اشتغالی بهره‌ بگیرید.
• این مدرک به صورت دوزبانه در اختیار شما قرار می‌گیرد و قابلیت ترجمه دارد.
• پس پایان دوره باریستایی در کافه پارس به صورت مستقیم به بازار کار فرستاده می‌شوید.
• با کسب این مدرک می‌توانید به راحتی به کشورهای خارجه سفر کنید.
• با دریافت این مدرک می‌توانید تا سقف 200 میلیون وام کم‌بهره برای راه‌اندازی کافه خود استفاده کنید.
• افرادی که دارای مدرک باریستایی یا بارتندری هستند، می‌توانند در کافه‌ها، رستوران‌ها، مراسمات و… مشغول به کار شوند.

آموزشگاه باریستا تهران
به طور کلی برای ورود به هر حرفه‌ای شما نیازمند آموزش هستید. برای آموزش کامل باریستایی می‌توانید به آموزشگاه باریستا تهران که در مجموعه کافه پارس برگزار می‌گردد، مراجعه کنید. کلمه باریستا بر مبنای زبان ایتالیایی است که به متصدی کافه‌ یا رستوران‌ها گفته می‌شود. باریستاها می‌توانند هم خانم و هم آقا باشند. یک باریستا حرفه‌ای باید به تمام اصول و تکنیک‌های کافه‌داری تسلط کافی داشته باشد که شما با مراجعه کردن به آموزشگاه باریستا تهران به این موارد تسلط پیدا می‌کنید. در کلاس‌های آموزشگاه باریستا تهران یک الی سه نفر هنرجو وجود دارد؛ زیرا مجموعه کافه پارس به کیفیت آموزش هنرجو بسیار اهمیت می‌دهد. از مزیت‌های آموزش این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
• هنرجویانی که مدرک خود را از این مجموعه دریافت کرده‌اند تا 5 سال می‌توانند از خدمات رایگانی چون رفع اشکال، ورکشاب‌ها و… شرکت کند.
• کلاس‌های این مجموعه با شهریه عمومی و کلاس‌های نیمه خصوصی برگزار می‌شوند.
• پس از دریافت مدرک خود بلافاصله به بازار کار معرفی می‌شوید.
• آموزشگاه باریستا تهران کافه پارس، برای تمام هنرجویان خود بعد از پایان دوره مدرک فنی حرفه‌ای به صورت دو زبانه صادر می‌کند.
• با شرکت در کلاس‌های این آموزشگاه شما به یک باریستا حرفه‌ای تبدیل می‌شوید و به راحتی می‌توانید انواع قهوه را در نژادهای مختلف براساس سلیقه مشتری تهیه کنید.
• یا دریافت مدرک باریستایی می‌توانید کافه شخصی خود را افتتاح کنید.
• توجه داشته باشید روی مدرک باریستایی بین المللی که از مجموعه کافه پارس دریافت کرده‌اید، می‌توانید تا سقف 200 میلیون تومان وام کم‌بهره بگیرید.

هر سوالی دارید بپرسید تا مشاوران با شما تماس بگیرند